رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان خبر داد:

تدوین تقویم آموزشی متناسب با نیازهای آموزشی دستگاه های اجرایی استان سمنان

۰۶ مهر ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۸ کد : ۱۱۶۹۹ آموزشی عمومی تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: نیازسنجی و تقویم آموزشی متناسب با نیازها و دغدغه های آموزشی دستگاه ها و نهادهای اجرایی استان سمنان توسط جهاددانشگاهی و به صورت مستمر تدوین و ارائه می شود.
تدوین تقویم آموزشی متناسب با نیازهای آموزشی دستگاه های اجرایی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، حسن رهایی در نشست صبح امروز رئیس و معاونین جهاددانشگاهی با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان افزود: یکی از مهمترین رسالت و فعالیت های آموزشی جهاددانشگاهی نیازسنجی و تدوین تقویم آموزشی در استان سمنان است که به صورت مستمر انجام می شود، این تقویم های آموزشی متناسب با نیازی که از سوی دستگاه های اجرایی اعلام می شود، توسط جهاددانشگاهی تدوین، ارائه و اجرا می شود.

وی ادامه داد: جهاددانشگاهی در بحث آموزشی طرح های توانمندسازی و مهارت افزایی توده ها و گروه های مختلف افراد جامعه متناسب با نیاز افراد و با همکاری و مشارکت ارگان ها و دستگاه های اجرایی که حمایت می کنند، اجرا می شود، در حوزه پژوهشی نیز بالغ بر 100 طرح پژوهشی با همکاری دستگاه های اجرایی در استان اجرا شده است.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان خاطرنشان کرد: ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در حوزه های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی در مجموعه جهاددانشگاهی استان سمنان، می تواند نقطه عطف همکاری این نهاد با سایر ارگان ها و دستگاه های اجرایی استان سمنان باشد.

رهایی اذعان داشت: جهاددانشگاهی می تواند بازوی آموزشی گروه های مختلف و توده های مختلف جامعه با حمایت و همکاری دستگاه ها و ارگان های دولتی استان سمنان باشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان نیز در این جلسه بر همکاری مشترک بین جهاددانشگاهی و هلال احمر استان در برگزاری دوره های آموزشی و اجرای طرح های پژوهشی و فرهنگی در این استان تأکید کرد.

مظفر محمدخانی تصریح کرد: جهاددانشگاهی استان سمنان دارای ظرفیت های خوبی در حوزه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی است، در حوزه های درمانی، برگزاری دوره های آموزشی ویژه داوطلبین و کارکنان جمعیت هلال احمر استان، برگزاری دوره ها و اردوهای ویژه جوانان داوطلب هلال احمر و همچنین اجرای طرح های نظرسنجی، از ظرفیت های جهاددانشگاهی استفاده می کنیم.

وی اضافه کرد: ظرفیت های جهاددانشگاهی می تواند تمام حوزه های درمانی، آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و همچنین حوزه جوانان هلال احمر استان سمنان را پوشش دهد، یکی از مهمترین ویژگی های جهاددانشگاهی، ارتباط مستقیم با دانشجویان است، این ویژگی مؤثرترین و مناسب ترین بستر برای این است که ما در مجموعه هلال احمر بتوانیم نیروهای امدادی جوان را با کمک جهاددانشگاهی تربیت و آموزش دهیم.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی برنامه ششم توسعه جهاددانشگاهی تقویم آموزشی هلال احمر


نظر شما :