مدیرکل کمیته امداد استان سمنان تأکید کرد:

ضرورت بهره گیری از ظرفیت های جهاددانشگاهی در جهت اشتغالزایی و توانمندسازی مددجویان

۰۸ آبان ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۱ کد : ۱۲۵۷۵ آموزشی عمومی تاپ خبر فرهنگی
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت های جهاددانشگاهی در حوزه اشتغالزایی و توانمندسازی مهارتی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تأکید کرد.
ضرورت بهره گیری از ظرفیت های جهاددانشگاهی در جهت اشتغالزایی و توانمندسازی مددجویان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، محسن مسعودیان راد ضمن بازدید از خبرگزاری ایسنا سمنان در نشست با معاونین آموزشی و فرهنگی جهاددانشگاهی و خبرنگاران خبرگزاری ایسنا سمنان، با تقدیر از رویکردهای رسانه‌ای خبرگزاری ایسنا در استان، از جهاددانشگاهی و کمیته امداد به عنوان دو نهاد انقلابی برآمده از انقلاب ۵۷ نام برد.

وی با بیان اینکه هر دو این نهادها رویکردی جهادی دارند، اظهار کرد: با این تفاوت که یکی در حوزه‌های علمی و پژوهشی و دیگری در حوزه‌های اجتماعی و حمایتی فعالیت جهادی دارند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان با بیان اینکه فرامین امام راحل در خصوص ایجاد نهادهای جدید و از جمله این دو نهاد انقلابی ثمرات و برکات زیادی برای کشور داشته افزود: همکاری بیشتر بین این دو نهاد انقلابی می‌تواند برکات زیادی برای جامعه هدف ما داشته باشد.

مسعودیان راد بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی استان در حوزه توانمندسازی مددجویان تاکید و تصریح کرد: کمیته امداد امام آمادگی دارد چه در حوزه پژوهشی و آموزشی و چه در مباحث دانش‌بنیان و افکارسنجی و خصوصا در بحث توانمندسازی از توان جهاددانشگاهی استان بهره بگیرد.

وی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد هفت ماهه این نهاد در حوزه اشتغالزایی مددجویان، از عزم جدی این دستگاه حمایتی برای توانمندسازی خانواده‌های تحت‌پوشش خبر داد و خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی در بخش اشتغالزایی و توانمندسازی مهارتی و خصوصا اشتغالزایی روستایی می‌تواند یاری‌گر کمیته امداد در استان باشد.

کلید واژه ها: کمیته امداد امام خمینی مددجویان توانمندسازی جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی


نظر شما :