با انعقاد تفاهم نامه ای انجام می شود؛

توانمندسازی شغلی و معیشتی طلاب با همکاری جهاددانشگاهی استان سمنان

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۷ کد : ۱۵۹۵۱ آموزشی عمومی تاپ خبر فرهنگی
در جلسه ای با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، تفاهم نامه همکاری توانمندسازی شغلی و معیشتی طلاب استان سمنان و خانواده آنان بین قرارگاه جهادی حضرت خدیجه(ص) مرکز خدمات حوزه های علمیه و جهاددانشگاهی استان سمنان منعقد شد.
توانمندسازی شغلی و معیشتی طلاب با همکاری جهاددانشگاهی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، طرح جهادی توانمند سازی طلاب و خانواده آنان، طی تفاهم نامه ای با 13 ارگان و نهاد مرتبط در استان و همچنین جهاددانشگاهی استان سمنان و با رویکرد خود اشتغالی و توانمندسازی و بهبود معیشت طلاب و خانواده آنان، اجرا می شود.

طرح جهادی توانمندسازی طلاب استان سمنان در بخش های درمانی، فرهنگی، اشتغال، معیشتی و رفاهی و... با همکاری نهادهای مختلفی مانند بهزیستی، آموزش فنی و حرفه ای، جهاددانشگاهی، هلال احمر، کمیته امداد امام خمینی(ره)، کار، تعاون و رفاه اجتماعی، ورزش و جوانان و مشارکت سایر نهادها و دستگاه های مختلف حمایتی و اجرایی استان مشغول در زمینه اشتغال و کارآفرینی اجرا می شود.

اجرایی نمودن منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، ترویج فرهنگ کار و تلاش با شناسایی و توسعه مشاغل خانگی و کارگاهی، ایجاد و فراهم سازی مشاغل پایدار با رویکرد حمایتی و گام دوم انقلاب در چرخه تولید، ارائه تسهیلات و خدمات آموزشی و مهارتی و فنی و حرفه ای برای طلاب و خانواده آنها، الگو سازی کارآفرینی و خود اشتغالی طلاب برای دیگر اقشار جامعه و... از جمله اهداف این تفاهم نامه همکاری است.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی طلاب حوزه علمیه تفاهم نامه همکاری


نظر شما :