برگزاری آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک با همکاری مرکز آزمون جهاددانشگاهی در سمنان

۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۲ کد : ۱۷۶۰۹ آموزشی عمومی تاپ خبر
آزمون سراسری استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با همکاری مرکز آزمون جهاددانشگاهی در استان سمنان برگزار می شود.
برگزاری آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک با همکاری مرکز آزمون جهاددانشگاهی در سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، این آزمون با همکاری مرکز آزمون جهاددانشگاهی و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در اواخر خرداد ماه سالجاری همزمان با سراسر کشور در سمنان برگزار می شود.

در اطلاعیه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور آمده است این سازمان به‌ منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز به صورت استخدام قرارداد انجام کار معین از محل مجوز شماره 411395 مورخ 24 مهرماه 1398 سازمان اداری و استخدامی کشور، اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می‌نماید.

زمان برگزاری آین آزمون استخدامی در روز جمعه 30 خردادماه سالجاری است و کلیه داوطلبان تا پایان روز پنجشنبه 11 اردیبهشت ماه سالجاری فرصت دارند پس از مطالعه دقیق دفتـرچه راهنمای ثبت‌نام و همچنین مندرجات این اصلاحیه و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

شرایط سنی داوطلبان آزمون سراسری استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم داشتن حداقل بیست (20) سال تمام و حداکثر سی (30) سال تمام و برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری داشتن حداقل بیست (20) سال تمام و حداکثر سی و پنج (35) سال تمام است.

در این آزمون کلاً  8 نفر در ادارات ثبت اسناد و املاک استان شامل 2 نفر در سمنان، 3 نفر شاهرود، و در هر یک از ادارات آرادان، ایوانکی و مهدیشهر نیز یک نفر جذب کار می شود.

دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک کشور


<p style="text-align: center">مرورگر شما نمی تواند این pdf را نشان دهد<br></p> لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: آزمون استخدامی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی


نظر شما :