رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان تأکید کرد:

ضرورت تدوین مدیریت دانش ستادکرونای استان سمنان

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۶ کد : ۱۹۱۲۳ آموزشی عمومی تاپ خبر پژوهشی و فناوری
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان با اشاره به کارنامه درخشان و مطلوب استان سمنان در مقابله با بیماری همه گیر ویروس کرونا گفت: ضرورت دارد تجربیات موفق و مدیریت دانش ستاد کرونای استان سمنان برای پیش بینی و پیشگیری از بحران های آینده ثبت تدوین و تبیین شود و جهاددانشگاهی برای ارائه خدمات پژوهشی در این حوزه اعلام آمادگی می کند.
ضرورت تدوین مدیریت دانش ستادکرونای استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، حسن رهایی در جلسه انعقاد تفاهم نامه با اداره کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان افزود: جهاددانشگاهی استان سمنان این آمادگی را دارد تا در قالب یک طرح پژوهشی مدون نسبت به ثبت، تدوین، تبیین و همچنین مستندسازی تجربیات موفق  و مدیریت دانش ستاد مقابله با ویروس کرونا در استان سمنان اقدام کند.

وی ادامه داد: جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی همیشه رسالت خطیر اطاعت از رهبری و حمایت از دولت ها را بر دوش داشته است، در همین راستا و طبق منویات مقام معظم رهبری که پدافند غیرعامل را از ضروریات اجتناب ناپذیر برای حفظ نظام و کشور معرفی کردند، مجموعه خدمات تخصصی آموزشی، پژوهشی، آزمایشگاهی، فرهنگی و اطلاع رسانی جهاددانشگاهی در این راستا در خدمت حوزه پدافند غیرعامل استان خواهد بود.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان تصریح کرد: پدافند غیرعامل در یک برهه ای برای افکار عمومی و مردم ناشناخته بود، اما در حال حاضر و خصوصاً در بازه زمانی 3 – 4 سال اخیر اتفاقات بسیار خوب، ارزشمند و مطلوبی در حوزه پدافند غیرعامل استان سمنان افتاده است و به عنوان یک ضرورت اجتناب ناپذیر در حوزه مدیریت استان سمنان تبیین شده است، در بحث تبیین این ضرورت ها جهاددانشگاهی آماده همکاری است.

رهایی خاطرنشان کرد: این توافق نامه همکاری نیز با موضوع گسترش همکاری و مشارکت در زمینه فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، اطلاع رسانی و... و همچنین برگزاری دوره های مورد نیاز عمومی و تخصصی در حوزه پدافند غیرعامل بین طرفین منعقد می شود.

وی اظهار داشت: بررسی و تعیین نیازهای آموزشی و توانمندسازی نیروی انسانی فعال در حوزه های مختلف، تولید و انتشار منابع و محتواهای آموزشی، چاپ، نشر و توزیع کتب و نشریات علمی و تخصصی مرتبط، برنامه ریزی و اجرای پروژه های پژوهشی و فرهنگی مشترک، همکاری در تدوین و اجرای دوره های آموزشی مختلف، برگزاری همایش ها، سمینارها، نشست ها و... انجام پژوهش های کاربردی و مطالعاتی به صورت مشترک و همچنین همکاری در عرصه فرهنگ سازی و ترویج گفتمان پدافند غیرعامل در سطح استان سمنان با استفاده از ظرفیت رسانه  ای و... از جمله محورهای این توافق نامه همکاری است.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی تفاهم نامه همکاری کرونا ویروس کرونا همه با هم علیه کرونا


نظر شما :