کسب دو مقام برتر توسط عکاس ایسنا سمنان

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۹ کد : ۱۹۱۳۰ عمومی تاپ خبر فرهنگی
عکاس خبرگزاری ایسنا منطقه سمنان موفق به کسب دو مقام برتر در سومین جشنواره استانی ابوذر و اولین جشنواره سرو سفید در استان سمنان شد.
کسب دو مقام برتر توسط عکاس ایسنا سمنان

در اختتامییه جشنواره رسانه ای ابوذر و سرو سفید که با حضور فرمانده سپاه استان سمنان، مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان سمنان برگزار شد، عکاس خبرگزاری ایسنا منطقه سمنان موفق به کسب دو مقام برتر در سومین جشنواره استانی ابوذر و اولین جشنواره سرو سفید در استان سمنان شد.

با نظر هیئت داوران، مسعود محقق، عکاس و خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه سمنان مقام دوم بخش عکس سومین جشنواره رسانه ای ابوذر و همچنین مقام سوم در اولین جشنواره رسانه ای سرو سفید با موضوع کرونا را کسب کرد.

در سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان سمنان بیش از 521 اثر  در ۱۱ محور مانند دفاع مقدس، اقتصاد مقاومتی، آسیب اجتماعی و زندگی ایرانی اسلامی، دشمن شناسی و معامله قرن آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود، که ۳۲ اثر به عنوان برگزیده در ۲ بخش مکتوب و دیداری و شنیداری انتخاب شدند.

اولین جشنواره استانی رسانه ای سرو سفید نیز با محوریت مقابله با ویروس کرونا، مدافعان سلامت، شهدای سلامت و... در استان سمنان برگزار شد، بیش از 1010 اثر در بخش های عکس، خبر، گزارش نویسی، مستندسازی، فیلم، پادکست، پوستر، موشن گرافی و بخش ویژه دانش آموزی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود که عکاس خبرگزاری ایسنا در بخش عکس حرفه ای صاحب مقام سوم شد.

کلید واژه ها: ایسنا سمنان ایسنا خبرگزاری ایسنا جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی


نظر شما :