برگزاری آزمون استخدامی سه گانه توسط جهاددانشگاهی در استان سمنان

۲۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۲ کد : ۱۹۹۵۷ آموزشی عمومی تاپ خبر
مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی استان سمنان از برگزاری آزمون استخدامی تجمیعی سه گانه با شرکت بالغ بر ۴۷۸ نفر در استان سمنان خبر داد.
برگزاری آزمون استخدامی سه گانه توسط جهاددانشگاهی در استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد گفت: آزمون استخدامی تجمیعی سه گانه شامل آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک، نهضت سواد آموزی و صنایع شیر ایران در دو نقطه از استان در شهرهای سمنان و شاهرود با رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله اجتماعی و همچنین تب سنجی و غربالگری قبل از ورود به سالن آزمون برگزار شد.

وی افزود: جمعاً 478 نفر شامل 110 زن و 368 مرد در این آزمون استخدامی در استان سمنان شرکت کردند، که از این تعداد 223 نفر از حوزه های امتحانی سمنان، مهدیشهر، سرخه، آرادان و گرمسار در دانشگاه پیام نور سمنان و 255 نفر از حوزه های امتحانی دامغان، شاهرود و میامی در دانشگاه آزاد شاهرود به رقابت پرداختند.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، تمامی پروتکل های بهداشتی شامل رعایت فاصله گذاری اجتماعی، تب سنجی و غربالگری افراد قبل از ورود به محل آزمون، توزیع ماسک و مواد ضد عفونی کننده دست، چیدمان صندلی ها با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از تجمع افراد در ورودی و خروجی محل آزمون و... به صورت ویژه و جدی انجام شد.

عملکرد خوب جهاددانشگاهی در برگزاری آزمون استخدامی

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان سمنان از مدیریت مطلوب و خوب جهاددانشگاهی استان سمنان در برگزاری آزمون استخدامی این سازمان در استان خبر داد.

ولی الله عبدی کمیشانی در حاشیه بازدید از روند برگزاری آزمون استخدامی گفت: عملکرد جهاددانشگاهی استان سمنان در برگزاری آزمون و همچنین نظارت و اجرای درست پروتکل های بهداشتی بسیار خوب است و تمام افراد حاضر در سالن نیز رضایت کامل دارند.

وی افزود: جمعاً 444 نفر در استان سمنان در آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک شرکت کردند که در دو نقطه از استان در سمنان و شاهرود به رقابت می پردازند، سهمیه استان سمنان برای استخدام نیروی قراردادی از بین این عزیزان، 8 نفر است که در رشته های شغلی مختلف جذب خواهند شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان نیز در حاشیه بازدید از روند برگزاری آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی گفت: با توجه به زمان برگزاری آزمون در این اوضاع، تمامی موارد از پروتکل های بهداشتی در برگزاری آزمون توسط جهاددانشگاهی استان سمنان به خوبی رعایت شده است.

محمد دستورانی افزود: قبل از ورود افراد به سالن کارغربالگری توسط جمعیت هلال احمر انجام شد و توزیع ماسک به افرادی که ماسک نداشتند نیز صورت گرفت، در مجموع عملکرد جهاددانشگاهی استان سمنان در برگزاری آزمون مثبت و قابل تقدیر است.

وی اضافه کرد: در مجموع 32 نفر برای استخدام در نهضت سواد آموزی در استان سمنان ثبت نام کرده بودند که در این آزمون به رقابت می پردازند.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی آزمون استخدامی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی


نظر شما :