پوشش روزانه ۱۰۰۰ دانشجو از طریق سامانه آزمون آنلاین جهاددانشگاهی استان سمنان

۲۳ تیر ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۶ کد : ۲۰۰۹۱ آموزشی تاپ خبر
معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان از برگزاری تمام امتحانات دروس نظری مراکز علمی کاربردی استان به صورت غیرحضوری و آنلاین توسط سامانه آزمون آنلاین جهاددانشگاهی خبر داد.
پوشش روزانه ۱۰۰۰ دانشجو از طریق سامانه آزمون آنلاین جهاددانشگاهی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، طبق دستورالعمل ارسالی از ستاد مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، تمام امتحانات دورس نظری مراکز علمی کاربردی استان سمنان از طریق سامانه رویش جهاددانشگاهی در استان سمنان برگزار می شود.

وی ادامه داد: به طور متوسط روزانه یک هزار دانشجو از مراکز علمی کاربردی سطح استان، از طریق سامانه آزمون آنلاین جهاددانشگاهی استان سمنان در امتحانات مراکز علمی کاربردی استان شرکت می کنند و روزانه تقریباً 38 آزمون برای این مراکز در این سامانه برگزار می شود.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: از سوی ستاد مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزاری آزمون های نظری در کلیه مراکز علمی کاربردی استان به صورت غیر حضوری ابلاغ شده  و با توجه به سابقه خوب جهاددانشگاهی استان سمنان در برگزاری دوره های آموزشی آنلاین در زمان شیوع کرونا، پیشنهاد شد مراکز علمی کاربردی استان از سامانه جهاد دانشگاهی استفاده کنند.

منصفی راد اظهار کرد: آزمون دروس عملی و بخش عملی دروس نظری نیز به صورت حضوری و با حفظ دستور العمل های بهداشتی و رعایت فاصله گزاری برگزار می شود.

وی ادامه داد: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت دستور العمل های بهداشتی، تا پیش از این دوره های آموزش کوتاه مدت جهاددانشگاهی استان و کلاس های مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان از طریق سامانه آموزش آنلاین جهاددانشگاهی برگزار می شده است و با توجه به تداوم وضعیت کرونایی و ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، این رویه همچنان ادامه خواهد داشت.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان آموزش آنلاین


نظر شما :