/۴۰ سال خودباوری با جهاددانشگاهی/

نماینده ولی فقیه در استان سمنان: خدمات جهاددانشگاهی منشأ حرکت و برکت در کشور بوده است

۱۲ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۰ کد : ۲۱۱۳۵ عمومی تاپ خبر
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان از جهاد به عنوان یک واژه مقدس در گفتمان اسلامی یاد کرد و گفت: از همین رو جهاد دانشگاهی در هر موقعیت و جایگاهی که قرار گیرد با خود برکت و توسعه به دنبال دارد و جهاددانشگاهی یکی از جاهایی است که خدمات آن منشاء حرکت، توسعه و برکت در کشور بوده است.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان: خدمات جهاددانشگاهی منشأ حرکت و برکت در کشور بوده است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، آیت الله سید محمد شاهچراغی ضمن تبریک فرارسیدن سالروز تأسیس جهاددانشگاهی، با تقدیر و تمجید از فعالیت ها و خدمات جهاددانشگاهی، افزود: این خدمات، زحمات و جهاد علمی بر کسی پوشیده نیست.

وی همچنین "نه" گفتن به دشمن را نوعی جهاد دانست و گفت: جهاددانشگاهی در 40 سال اخیر همواره در حال مبارزه در میدان علم بوده است و توانسته است دستاوردهای بزرگی را برای کشور کسب کند، جهاددانشگاهی در هر بخشی که وارد شده به مردم، نظام و رهبری خدمت کرده است.

نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری جهاد را همزاد سعی و تلاش ارزیابی و اضافه کرد: هر جا تلاش و حرکت بیشتری انجام گیرد ثمره بیشتری نیز برای نظام و انقلاب و اسلام به همراه دارد.

آیت الله شاهچراغی با بیان اینکه جهاد باید فی‌سبیل لله باشد گفت: یکی از کارهای ارزشمند در جهاددانشگاهی توجه به معنویت و کار برای رضای خداوند است.

وی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی اقدامات و خدمات شایسته‌ای انجام داده است، گفت: جهاددانشگاهی باید خدمات خود را به همه مردم در همه شهرها توسعه دهد تا همه از برکات این نهاد انقلابی بهره‌مند شوند و مسئولین استان نیز باید از این نهاد انقلابی حمایت کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه سمنان به تمجید از عملکرد جهاددانشگاهی در کشور و استان پرداخت و گفت: تنوع خدمات و برنامه‌های جهاددانشگاهی در استان قابل تقدیر است، همچنین برنامه‌های جهاددانشگاهی استان سمنان خداپسند و جوان‌پسند هستند.

آیت الله شاهچراغی با بیان اینکه جهاددانشگاهی استان برنامه‌های خوبی داشته است، ادامه داد: تنوع برنامه‌ها و خدمات این نهاد انقلابی از نقاط مثبت این دستگاه علمی و آموزشی است.

عضو خبرگان رهبری از جهاد به عنوان یک کلمه مقدس نام برد و گفت: این واژه در هر جایی هم به کار گرفته شود با خود قداست می‌برد و از همین رو جهاددانشگاهی نیز یک نهاد مقدس است.

وی با اشاره به تاکیدات ویژه رهبری معظم انقلاب در خصوص مردمی بودن، از مدیران جهاددانشگاهی خواست مردمی بودن و توجه به مردم را در سرلوحه کار خود قرار داده و بر اخلاق، تقوا و خدمت به مردم توجه ویژه کنند.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی امام جمعه سمنان سالروز تأسیس جهاددانشگاهی چهلمین سالروز تأسیس جهاددانشگاهی تأسیس جهاددانشگاهی


نظر شما :