/۴۰ سال خودباوری با جهاددانشگاهی/

انتخاب معاون جهاددانشگاهی استان سمنان به عنوان جهادگر نمونه کشوری/ تقدیر از جهادگر بازنشسته استان

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۰ کد : ۲۱۳۹۷ آموزشی عمومی تاپ خبر
معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان به عنوان جهادگر نمونه کشوری انتخاب شد.
انتخاب معاون جهاددانشگاهی استان سمنان به عنوان جهادگر نمونه کشوری/ تقدیر از جهادگر بازنشسته استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، آیین بزرگداشت چهلمین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی و تقدیر از جهادگران نمونه‌ی کشوری، پیش از ظهر امروز و به‌صورت آنلاین (برخط) و از طریق فضای مجازی برگزار شد و از علی منصفی راد، معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان به عنوان جهادگر نمونه کشوری تجلیل و از جهادگر بازنشسته استان سمنان نیز تقدیر شد.

در این مراسم که از طریق استودیوی مبین سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی و با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رییس این نهاد و معاونان جهاددانشگاهی در محل استودیو به‌ صورت مجازی و ارتباط زنده با واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی برگزار می‌شد، از 34 جهادگر نمونه‌ی کشوری تقدیر شد.

در این مراسم حسن رهایی، رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان به نمایندگی از طرف رئیس جهاددانشگاهی کشور لوح تقدیر جهادگر نمونه کشوری در استان سمنان را اهداء کرد.

در بخشی از حکم رئیس جهاددانشگاهی کشور آمده است: جهادگر نمونه، جناب آقای علی منصفی راد، به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی و ارج نهادن به شایستگان عرصه جهاد علمی – فن آوری و فرهنگ جهادی، از تلاش های بی دریغ جنابعالی در مسیر تحقق آرمان های این نهاد انقلابی قدردانی نموده، لوح تقدیر جهادگر نمونه به جنابعالی اهدا می گردد.

همچنین در این مراسم از حسین قدیر، جهادگر بازنشسته جهاددانشگاهی استان سمنان نیز با اهداء لوح سپاس، تقدیر و تجلیل شد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی سالروز تأسیس جهاددانشگاهی چهلمین سالروز تأسیس جهاددانشگاهی جهادگر نمونه


نظر شما :