رویداد استارتاپی «از ایده تا کسب و کار» در سمنان برگزار شد

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان از برگزاری رویداد استارتاپی از ایده تا کسب و کار در استان سمنان خبر داد.
رویداد استارتاپی «از ایده تا کسب و کار» در سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد با اعلام این خبر گفت: این رویداد استارتاپی در قالب سه کارگاه مجازی شامل ایده پردازی و اعتبار سنجی و طراحی کسب و کار در روزهای 4 و 5 دیماه برگزار شد و همچنین کارگاه طراحی اپلیکیشن موبایل نیز در روز 11 دیماه برگزار می شود.

وی افزود: این رویداد و کارگاه های مجازی با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و مرکز نوآوری و شکوفایی طراحی اپلیکیشن موبایل مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان برگزار شد و بیش از 80 نفر در این رویداد استارتاپی شرکت کردند.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان ادامه داد: آشنایی با مفاهیم استارتاپی و کارآفرینی، آشنایی با تکنیک های ایده پردازی، آشنایی با مفهوم و تکنینک های اعتبار سنجی ایده و آموزش مبانی تیم سازی در استارتاپ ها از جمله اهداف و محورهای برگزاری این رویداد استارتاپی بود.

منصفی راد اظهار کرد: علاقه مندان برای شرکت در رویدادهای بزرگ استارتاپی و حضور در کارگاه های مجازی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 33334170 و یا 33337279 مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان واقع در بلوار قائم – بلوار دانشجو تماس بگیرند. 

کلید واژه ها: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی دانشگاه جامع علمی کاربردی استارتاپ استارتاپ ها


نظر شما :