دانشجوی جهاددانشگاهی سمنان قهرمان مسابقات پومسه دانشجویان کشور شد

۲۲ دی ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۸ کد : ۲۶۸۶۳ آموزشی عمومی تاپ خبر
دانشجوی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان عنوان قهرمانی هفتمین دوره مسابقات قهرمان کشوری پومسه دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی کشور را کسب کرد.
دانشجوی جهاددانشگاهی سمنان قهرمان مسابقات پومسه دانشجویان کشور شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، نتایج هفتمین دوره مسابقات قهرمان کشوری پومسه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی، پس از داوری فیلم های ارسالی دانشجویان، توسط کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو اعلام شد و در رده سنی 31 تا 40 سال، ابراهیم اخلاقی، دانشجوی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان مقام اول این مسابقات را کسب کرد.

این دوره از رقابت ها در دو بخش پسران و دختران و با حضور ۵۵ ورزشکار از ۲۰ استان کشور به میزبانی دانشگاه علمی کاربردی واحد تهران شرق و به صورت مجازی برگزار شد.

این دوره از مسابقات در بخش پسران در سه گروه سنی 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال و 40 سال به بالا و در بخش دختران در رده سنی 18 تا 30 سال و به صورت مجازی و ارسال ویدئو برگزار شد.

پس از داوری فیلم های ارسالی دانشجویان، توسط کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو، ابراهیم اخلاقی دانشجوی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان  در رده سنی 31 تا 40 سال مقام اول این مسابقات را کسب کرد.

کلید واژه ها: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی دانشجو دانشگاه جامع علمی کاربردی مسابقات علمی کاربردی


نظر شما :