به همت مرکز نوآوری جهاددانشگاهی سمنان؛

رویداد شتابی-استارتاپی طراحی اپلیکیشن موبایل در سمنان برگزار شد

۲۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۶ کد : ۲۸۰۳۲ آموزشی عمومی تاپ خبر
رویداد شتابی-استارتاپی طراحی اپلیکیشن موبایل با حضور رئیس موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی کشور، مدیرکل دفتر نوآوری، فناوری و تجاری سازی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان و...در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان برگزار شد.
رویداد شتابی-استارتاپی طراحی اپلیکیشن موبایل در سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان در این رویداد علمی گفت: در مجموع 25 ایده برای شرکت در این رویداد در سامانه ثبت‌نام کرده بودند که ایده‌ها با حضور داوران در دو پیش‌رویداد داوری و ایده‌های راه‌یافته به بخش پایانی این رویداد امروز ایده‌های خود را در همایش ارائه دادند.

علی منصفی راد از رقابت ۶ ایده برتر طراحی اپلیکیشن موبایل در رویداد استارتاپی استان سمنان در راستای شتابدهی رویدادهای کسب و کار جوانان خبر داد و گفت: این رویداد مهم شتابی امروز به دو صورت حضوری و مجازی و غیرحضوری برگزار شد.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی استان در این رویداد استارتاپی بر اساس نیازهای واقعی حرکت کرده ادامه داد: محورهای این رویداد بر اساس نیازهای استان و متناسب با سند پایه توسعه استان انتخاب شدند.

 معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان با اشاره به 6 ایده برتر راه‌یافته به بخش پایانی این رویداد افزود: اپلیکیشن درمان‌گر "درمان در منزل"، سامانه کمک یا اپلیکیشن امدادرسانی در مواقع اضطراری، برنامه ثبت بیماری تالاسمی در خراسان رضوی، نرم‌افزار ساعت هوشمند بدن، اپلیکیشن آموزش‌های سبز ایران و اپلیکیشن صنایع دستی که با هدف ایجاد بستری برای فروش دست‌بافته‌ها و صنایع دستی طراحی شده 6 ایده برتر راه یافته به بخش پایانی این رویداد هستند.

وی با اشاره به برپایی برخی برنامه‌های جنبی در این رویداد گفت: برپایی سه کارگاه آموزشی: اعتبارسنجی، طراحی کسب و کار و کارگاه طراحی اپلیکیشن از جمله برنامه‌هایی بود که در این مدت برگزار شده است.

گفتنی است در این رویداد علمی در به همت مرکز نوآوری جهاددانشگاهی استان سمنان و از طریق سامانه آموزش آنلاین جهاددانشگاهی برگزار شد، 6 ایده که از بین 25 ایده به مرحله نهایی راه پیدا کرده بودند به رقابت پرداختند و پس از داوری ایده ها، به ترتیب  خانم زینب حکمت نسب با ایده اپلیکیشن صنایع دستی، جواد زارعی با ایده سامانه کمک یا اپلیکیشن امدادرسانی در مواقع اضطراری و امیر رضا آل یاسین فرید با ایده نرم‌افزار ساعت هوشمند زیستی بدن به عنوان سه ایده برتر معرفی شدند.

کلید واژه ها: ایده ایده برتر رویداد اپلیکیشن استان جهاددانشگاهی استان سمنان جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی استارتاپ استارتاپ ها


نظر شما :