رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان تأکید کرد:

نقش مراکز نوآوری در پویایی حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و پژوهشی جامعه

۲۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۶ کد : ۲۸۰۳۴ آموزشی عمومی تاپ خبر تجاری سازی فناوری و اشتغال
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: مراکز نوآوری نقش مهمی در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و پژوهشی و رشد و تکامل و پویایی جامعه دارند.
نقش مراکز نوآوری در پویایی حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و پژوهشی جامعه

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، حسن رهایی در رویداد شتابی- استارتاپی طراحی اپلیکیشن موبایل در جهاددانشگاهی این استان با اشاره به اینکه باید جوانان، دانشجویان و دانشگاهیان را به ابزار نوین تجهیز کنیم بر لزوم توجه بیشتر به مرکز نوآوری تاکید کرد.  

وی ادامه داد: در همین راستا دانشگاه جامع علمی کاربردی و جهاددانشگاهی استان تعاملات خوبی داشته و بستر را برای فعالیت دانشجویان در مراکزعلمی کاربردی و از جمله علمی کاربردی جهاد دانشگاهی فراهم کردند.

این عضو هیئت علمی دانشگاه با تقدیر از برپایی این رویداد علمی فناورانه اظهار کرد: جهاددانشگاهی در چهار دهه گذشته دستاوردهای علمی و فناورانه بسیار زیادی داشته است.

رهایی با اشاره به توجه و اعتماد ویژه رهبری معظم انقلاب به جهاددانشگاهی افزود: این اعتماد و اعتقاد راسخ به نهاد انقلابی جهاددانشگاهی یک سرمایه ارزشمند برای این نهاد انقلابی است.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی منشا خدمات شایانی در کشور بوده خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی در حوزه‌های علمی، پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و رسانه‌ای و...اقدامات اثرگذاری در کشور و استان داشته است.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان به اهمیت فضای مجازی در جامعه امروز پرداخت و گفت: همانطوری که رهبری معظم انقلاب فرمودند بستر فضای مجازی و استفاده از تکنولوزی نوین برای انتقال پیام، فرصت مغتنمی است که نباید ضایع شود چرا که خداوند در روز قیامت از ما بازخواست خواهد کرد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی سمنان استارتاپ استارتاپ ها مرکز نوآوری


نظر شما :