جلسه ی کمیته اطلاع رسانی طرح ملی مشاغل خانگی در استان سمنان برگزار شد

۰۴ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۶ کد : ۲۸۳۸۳ آموزشی عمومی تاپ خبر فرهنگی
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی کمیته اطلاع رسانی طرح ملی مشاغل خانگی در استان سمنان برگزار شد
جلسه ی کمیته اطلاع رسانی طرح ملی مشاغل خانگی در استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، جلسه کمیته اطلاع رسانی طرح ملی مشاغل خانگی با حضور معاونین آموزشی و پژوهشی جهاددانشگاهی استان سمنان، کارشناس آموزش و مسوول دبیرخانه طرح، مسوول روابط عمومی جهاددانشگاهی استان و سردبیران خبرگزاری های ایسنا و ایکنا سمنان برگزار شد.

این جلسه با هدف هماهنگی و برنامه ریزی در خصوص فرآیند اطلاع رسانی و تبلیغات اجرای طرح ملی مشاغل خانگی در استان سمنان برگزار شد و حاضران به بحث و تبادل نظر در این خصوص پرداختند.

گفتنی است طرح ملی مشاغل خانگی در کشور با همکاری جهاددانشگاهی و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی اجرا می شود، پس از پایش و رصد اطلاعات شغلی متقاضیان، افرادی که واجد شرایط باشند برای توانمندسازی شغلی و با هدف پایدارسازی مشاغل و اتصال به بازار به افراد پیش ران متصل خواهند شد.

این طرح در سه مرحله شناسایی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های اشتغال در حوزه مشاغل خانگی در استان، توانمندسازی متقاضیان و اتصال به بازار طراحی شده است، سعی در ایجاد اشتغال و پایدارسازی مشاغل موجود برای حدود ۵۴ هزار نفر در ۳۱ استان کشوردارد.

کلید واژه ها: طرح ملی مشاغل مشاغل خانگی جهاددانشگاهی استان طرح ملی مشاغل خانگی جهاددانشگاهی کشور جهاددانشگاهی سمنان وزارت تعاون


نظر شما :