رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان مطرح کرد:

میزبانی موفق جهاددانشگاهی استان در برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۸:۳۰ کد : ۵۹۰۰ آموزشی عمومی تاپ خبر
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان گفت: ششمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی با میزبانی خوب و موفق جهاددانشگاهی استان سمنان برگزار شد.
میزبانی موفق جهاددانشگاهی استان در برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، نادر مالکی افزود: روند برگزاری ششمین دوره آزمون دستگاه های اجرایی در استان سمنان در مقایسه با دوره های گذشته بسیار مطلوب و خوب بود و عملکرد جهاددانشگاهی استان سمنان  به عنوان مجری برگزاری این دوره بسیار مطلوب و رضایت بخش بود .

وی از برگزاری این آزمون در سه نقطه استان خبر داد و گفت: مجموعه جهاددانشگاهی به عنوان یکی از بازوهای توانمند استان در فعالیت های آموزشی و پژوهشی و فرهنگی در روند اجرا و برگزاری این آزمون بسیار پرتلاش و جهادی عمل کردند و از زحمات و فعالیت های چند روزه مجموعه جهاددانشگاهی جهت اجرای مطلوب این دوره تقدیر و تشکر می کنیم .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان تأکید کرد: قریب به 3 هزار نفر در استان سمنان در این آزمون در سه دانشگاه سمنان، دانشگاه صنعتی شاهرود و دانشگاه پیام نور گرمسار به رقابت پرداختند.

کلید واژه ها: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی آزمون استخدامی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی


نظر شما :