برگزاری آموزش های الکترونیکی و آنلاین توسط جهاددانشگاهی استان سمنان

۲۸ فروردین ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۱ کد : ۱۷۳۲۴ آموزشی عمومی تاپ خبر
معاون آموزش جهاددانشگاهی استان سمنان از برگزاری تمام دوره های آموزشی تخصصی کوتاه مدت و علمی کاربردی به صورت الکترونیکی (آنلاین) خبر داد.
برگزاری آموزش های الکترونیکی و آنلاین توسط جهاددانشگاهی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد گفت: در راستای شیوع بیماری کرونا و عدم امکان برگزاری کلاس‌های آموزشی به صورت حضوری درسطح کشور، مرکز آموزش الکترونیکی جهاددانشگاهی استان سمنان با ارائه شیوه جدیدی از آموزش، شرایط جدیدی به منظور پاسخگویی به نیازهای آموزشی فراگیران و با هدف تداوم آموزشها، نسبت به ارائه آموزش‌های کوتاه مدت به صورت مجازی و آنلاین فراهم نموده است.

وی افزود: کلاس‌های آموزشی آنلاین مکالمه زبان انگلیسی، طبق برنامه‌ریزی قبلی و اعلام برنامه به فراگیران و مدرسین هر سطح از اوایل اسفندماه شروع شده و هم اکنون نیز به طور گسترده و با طیف وسیعی از فراگیران در حال اجرا است.

معاون آموزش جهاددانشگاهی استان سمنان ادامه داد: در کنار دوره های آموزشی زبان خارجی، برنامه ریزی جهت اجرای دوره های آموزشی تـکنـسیـن داروخـانـه، دستیار کنار دندانپزشک، کمک های اولیه و دوره های عمومی و تخصصی کارکنان دستگاه های اجرایی نیز با اعطاء گواهینامه معتبر از جهاد دانشگاهی به صورت مجازی و آنلاین در حال پیگیری جهت اجرا می باشد.

منصفی راد تصریح کرد: این مرکز برای برگزاری کلیه دوره‌های آموزشی تخصصی کوتاه مدت خود به صورت مجازی و آنلاین برای ترم بهار نیز با ارائه ۵۰ تا ۷۰ درصد تخفیف برنامه‌ریزی نموده است که از هفته اول اردیبهشت ماه آغاز خواهند شد.

وی با تأکید بر اینکه تمام آموزش های مجازی به صورت همزمان و غیر همزمان ارائه می شود، اضافه کرد: به این صورت که در آموزش همزمان همه افراد با هم وارد سامانه آنلاین می‌شوند و آموزش ها بصورت همزمان و کاملاً الکترونیکی ارائه می شود، اما در آموزش غیر همزمان آموزش به صورت یک محتوای الکترونیکی صوتی و تصویری تولید شده است و کاربر هر زمانی که قابلیت آموزش پذیری را داشته باشد می‌تواند از محتواهای آموزشی بهره گیرد.

معاون آموزش جهاددانشگاهی استان سمنان همچنین اظهار داشت: امکان مباحثه و درسش و پاسخ با مدرسین در حین ارائه آموزش آنلاین و مجازی و پس از آن فراهم است، علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۳۳۳۳۷۰۰۰-33360981 تماس حاصل نمایند .

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی سمنان مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان دوره آموزشی


نظر شما :