رئیس بسیج رسانه استان سمنان عنوان کرد:

جهاددانشگاهی طلایه‌دار مدیریت جهادی و جهاد علمی

۱۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۰ کد : ۱۹۶۰۷ عمومی تاپ خبر فرهنگی
رئیس بسیج رسانه استان سمنان گفت: مدیریت جهادی و جهادعلمی در کارنامه درخشان جهاددانشگاهی مستتر است.
جهاددانشگاهی طلایه‌دار مدیریت جهادی و جهاد علمی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی مسلمان در بازدید از جهاددانشگاهی و خبرگزاری ایسنا سمنان در نشست با دکتر حسن رهایی و خبرنگاران ایسنا به تمجید از عملکرد جهاددانشگاهی استان و خبرگزاری ایسنا پرداخت و گفت: جهاددانشگاهی از توانمندی بالایی در حوزه رسانه‌ای برخوردار است.
وی از ایسنا به عنوان یک رسانه موفق نام برد و گفت: ایسنا با رویکرد تخصصی به حوزه رسانه توانسته چه در حوزه ملی و چه در حوزه استانی موفق عمل کند.

رئیس بسیج رسانه استان سمنان از جهاددانشگاهی به عنوان نهادی انقلابی و پیشتاز در حوزه‌های رسانه‌ای، پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و.. نام برد و گفت: جهاد علمی و مدیریت جهادی از اصلی‌ترین دغدغه‌های رهبری معظم انقلاب در همه این سال‌ها بوده و خوشبختانه تحقق این دو در مدیریت و کارنامه درخشان جهاددانشگاهی مستتر بوده و این نهاد انقلابی پیشتاز و طلایه‌دار مدیریت جهادی و جهادعلمی در کشور بوده است.

مسلمان با بیان اینکه جهاددانشگاهی چه در فضای دانشگاهی و علمی و چه در بین مردم نهاد کاملاً شناخته شده و موفقی است ادامه داد: دستاوردهای این نهاد انقلابی چنان گسترده و برجسته است که هیچکس نمی‌تواند منکر توفیقات و دستاوردهای جهاددانشگاهی باشد.

وی بر ضرورت بهره گیری از توانمندی‌های آموزشی جهاددانشگاهی تاکید و تصریح کرد: تلاش می‌کنیم در بسیج رسانه استان از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان نیز در این جلسه با برشمردن ظرفیت ها و پتانسیل های متعدد جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: یکی از ظرفیت های خوب و تأثیرگذار جهاددانشگاهی، ظرفیت رسانه ای این نهاد انقلابی است، در جهاددانشگاهی دو خبرگزاری ایسنا و ایکنا مشغول به فعالیت هستند.

حسن رهایی با اشاره به محورهای توسعه در استان سمنان افزود: برای تسریع در توسعه استان سمنان لازم است پیوست رسانه ای در هر بخش مد نظر قرار گیرد و این از ضروریات توسعه است.

وی با اشاره به شعار ایسنا گفت: اخلاق، امید و آگاهی شعار اصلی ایسنا است و مقام معظم رهبری نیز در پیام خود برای آغاز فعالیت این خبرگزاری فرمودند: اخبار خوب، مفید و امیدبخش مخابره کنید، که بیانات معظم له چراغ راه این خبرگزاری بوده و خواهد بود.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان با بیان اینکه توجه به وحدت و اتحاد از دغدغه های نماینده ولی فقیه در استان بوده است گفت: ما در مجموعه خبرگزاری ایسنا نیز توجه ویژه و خاصی بر وحدت و یکپارچگی و اتحاد مردم و مسوولین داریم.

کلید واژه ها: ایسنا سمنان ایسنا خبرگزاری ایسنا بسیج جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی بسیج رسانه رسانه


نظر شما :