وبینار تخصصی وحدت حوزه و دانشگاه در سمنان برگزار می شود

۲۳ آذر ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۸ کد : ۲۵۶۱۵ عمومی تاپ خبر فرهنگی
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: وبینار تخصصی راهکارهای وحدت حوزه و دانشگاه با همکاری معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سمنان، مرکز فرهنگی و دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی جهاددانشگاهی و مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان برگزار می شود.
وبینار تخصصی وحدت حوزه و دانشگاه در سمنان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، سید محمد علی شاهمیری گفت: همزمان با فرارسیدن 27 آذر، سالروز شهادت دکتر مفتح و گرامیداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه، وبینار تخصصی راهکارهای وحدت حوزه و دانشگاه با حضور اساتید مجرب دانشگاه و حوزه روز دوشنبه 24 آذرماه ساعت 10 صبح در سمنان برگزار می شود.

وی افزود: کلیه علاقه مندان می توانند از طریق سامانه برخط جهاددانشگاهی به آدرس amjad.jde.ir/sm و با رمز ورود jahadsem در این وبینار تخصصی شرکت کنند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان ادامه داد: برای مشاهده آنلاین این وبینار در سایت رویتاب نیز علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس Roytab.ir از مباحث این وبینار تخصصی بهره ببرند.

شاهمیری همچنین گفت: این وبینار تخصصی راهکارهای وحدت حوزه و دانشگاه با حضور دو تن از اساتید مجرب حوزه و دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین دکترعلیرضا صابریان مدرس حوزه ودانشگاه و دکتر قدرت الله خیاطیان رئیس دانشکده علوم انسانی دانشگاه سمنان برگزار می شود.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی وحدت حوزه و دانشگاه حوزه دانشگاه


نظر شما :