بازدید از کارگاه تولیدی یکی از پیشران های طرح ملی مشاغل خانگی در استان سمنان

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۷ کد : ۳۰۵۵۳ آموزشی عمومی تاپ خبر تجاری سازی فناوری و اشتغال
صبح امروز و در راستای اجرای طرح ملی مشاغل خانگی، از کارگاه تولیدی و فروشگاه یکی از پیشران های مشاغل خانگی استان سمنان بازدید انجام شد.
بازدید از کارگاه تولیدی یکی از پیشران های طرح ملی مشاغل خانگی در استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، در این بازدید که علی منصفی راد، معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان و کارشناسان طرح ملی مشاغل خانگی در استان سمنان حضور داشتند هماهنگی لازم در خصوص انعقاد تفاهم نامه با محمد اسماعیل صبوری، پیشران بافته های سنتی سنگسر شهرستان مهدیشهر انجام شد.

اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان که با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در حال اجرا است و بالغ بر یک هزار و ۳۰۰ نفر در این طرح تحت پوشش قرار می گیرند.

در طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی که به کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و توسط جهاددانشگاهی و همکاری تمامی دستگاههای اجرایی و کارآفرینان اجرامی شود، با انجام مطالعات ملی و بین المللی در خصوص مشاغل خانگی و آسیب شناسی طرحهای گذشته در این خصوص مدلی نوین طراحی شده است.

این طرح که در سه مرحله شناسایی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های اشتغال در حوزه مشاغل خانگی در استان، توانمندسازی متقاضیان و اتصال به بازار طراحی شده است.

کلید واژه ها: استان سمنان مشاغل خانگی مشاغل جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی


نظر شما :