در حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی؛

جهاددانشگاهی و سازمان بسیج سازندگی استان سمنان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

۰۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۱۹ کد : ۳۱۲۶۲ آموزشی عمومی تاپ خبر پژوهشی و فناوری فرهنگی
جهاددانشگاهی و سازمان بسیج سازندگی استان سمنان در حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
جهاددانشگاهی و سازمان بسیج سازندگی استان سمنان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان  در جلسه امضای این تفاهم نامه گفت: جهاددانشگاهی و سازمان بسیج سازندگی دارای روحیه مشترک انقلابی و جهادی هستند و هم افزایی و تجمیع فعالیت های گزین در این دو نهاد بسیار ارزشمند و مفید است.

حسن رهایی افزود: در راستای هم افزایی و تجمیع فعالیت ها، همکاری های مشترک در حوزه های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی با سازمان بسیج سازندگی استان سمنان خواهیم داشت.

وی با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های جهاددانشگاهی استان سمنان در حوزه آموزش های تخصصی و مهارتی اشتغال محور، ادامه داد: اگر این هم افزایی در بخش های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی انجام شود که نقش مهم و تأثیرگذاری خواهد داشت

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان همچنین گفت: با ظرفیت سازی های خوب و متنوع و مطلوب در حوزه اشتغال نوین، دانش بنیان و فناورانه، باید زمینه ایجاد فرصت های شغلی نو فراهم شود، جهاددانشگاهی در این حوزه آماده همکاری با نهادهای مختلف است.

رهایی اظهار داشت: در این حوزه سه مرکز نوآوری جهاددانشگاهی استان سمنان با هدف ظرفیت سازی برای فرصت های شغلی در حال ارائه خدمات است،  در سایر فعالیت های پژوهشی، فرهنگی و رسانه ای نیز ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی وجود دارد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان نیز در این جلسه با تمجید فعالیت ها و خدمات مطلوب جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: جهاددانشگاهی یک نهاد انقلابی است که با رویکرد و روحیه جهادی در کشور خدمت می کند.

مهدی کاشفی افزود: سازمان بسیج سازندگی از پتانسیل نیروی انسانی خوبی برخوردار است که در حوزه آموزش نیروی انسانی نیازمند کمک جهاددانشگاهی هستیم.

وی همچنین از فعالیت یک هزار و 56 گروه جهادی در استان سمنان خبر داد و گفت: در حوزه اشتغال، آموزش و فعالیت های پژوهشی از ظرفیت های جهاددانشگاهی بهره خواهیم برد، جهاددانشگاهی و بسیج سازندگی با دارا بودن روحیه جهادی مشترک و مضاعف، در حوزه های مختلف می توانند همکاری داشته باشند.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی استان سمنان استان سمنان سمنان بسیج سازندگی تفاهم نامه همکاری


نظر شما :