دریافت ۳ گواهینامه برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت توسط جهاددانشگاهی استان سمنان

۰۲ تیر ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۹ کد : ۳۲۳۸۴ آموزشی عمومی تاپ خبر
معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان از دریافت سه گواهینامه صلاحیت برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط این نهاد خبر داد.
دریافت ۳ گواهینامه برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت توسط جهاددانشگاهی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان علی منصفی راد با اعلام این خبر گفت: سه گواهینامه صلاحیت برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت در سه گروه شغلی و 9 حیطه آموزشی و از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان به جهاددانشگاهی استان سمنان اعطاء شده است.

وی همچنین افزود: در اجرای تبصره ماده 59 قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد برخی بخشنامه های این قانون، به موجب این گواهینامه به جهاددانشگاهی استان سمنان اجازه داده می شود تا بر اساس ضوابط و مقررات نظام آموزش کارمندان دولت و دستورالعمل های مربوطه دوره های آموزشی شغلی را در سه حیطه آموزشی و در گستره استان سمنان برگزار نماید.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: طبق این گواهینامه، جهاددانشگاهی استان سمنان اجازه دارد دوره های آموزشی در سه گروه شغلی مشاغل معلمان در حیطه های آموزشی پیش دبستانی و آموزش ابتدایی، علوم پایه و مدیریت و مشاوره واحدهای آموزشی، گروه شغلی فنی و مهندسی در حیطه های آموزشی مکانیک، عمران، راه و ساختمان و معماری و همچنین گروه شغلی مالی، اداری و بازرگانی را در گستره استان سمنان برگزار نماید.

منصفی راد ادامه داد: اعتبار این گواهینامه که با هدف ارائه خدمات آموزشی مناسب به منظور چابک سازی نیروی انسانی و کارمندان دولت به جهاددانشگاهی اعطا شده است، از تاریخ صدور به مدت سه سال است و تمدید آن منوط به بررسی کمیت و کیفیت اجرای دوره های آموزشی و رعایت مقررات و ضوابط حاکم بر آموزش های کارمندان دولت و دستورالعمل های مربوطه خواهد بود.   

کلید واژه ها: دوره آموزشی استان سمنان سمنان جهاددانشگاهی استان سمنان جهاددانشگاهی


نظر شما :