توسط جهاددانشگاهی استان سمنان انجام شد؛

اعطای تندیس ملی فداکاری به خانواده مدافع سلامت در استان سمنان

۰۴ مهر ۱۴۰۰ | ۱۴:۴۷ کد : ۳۶۲۰۴ عمومی تاپ خبر فرهنگی
همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، تندیس ملی نمادین فداکاری به خانواده جهادگر و مدافع سلامت در استان سمنان اعطاء شد.
اعطای تندیس ملی فداکاری به خانواده مدافع سلامت در استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، و در آیین تجلیل از حافظان امنیت و مدافعان سلامت در سمنان، تندیس ملی نمادین فداکاری به خانواده جهادگر سلامت، زنده یاد دکتر مجید چگینی، رئیس فقید بیمارستان معتمدی گرمسار اهداء شد.

در این مراسم که با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان و جمعی از مدیران و مسوولین برگزار شد، از خانواده زنده یاد دکتر مجید چگینی، جهادگر سلامت و رئیس فقید بیمارستان معتمدی گرمسار، خانواده شهید مدافع حرم، شهید محمد حسین حمزه و جمعی از تلاشگران و مدافعان سلامت تجلیل شد.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان در حاشیه این مراسم گفت: تندیس ملی فداکاری همه ساله و به همت جهاددانشگاهی به نخبگان و مؤثران علمی، پژوهشی، فرهنگی و دانشگاهی جامعه که رویکرد و نگاه فداکارانه دارند اعطاء می شود.

حسن رهایی افزود: از این رو، در سالجاری در پاسداشت حریم انسانیت و نوع دوستی و به پاس تلاش در احیای ارزش های الهی و انسانی، ترویج فرهنگ از خودگذشتگی و دفاع از سلامت انسان ها در مقابله با همه گیری ویروس کرونا، تندیس ملی فداکاری به خانواده شهدای معظم مدافع سلامت اهدا می شود.

وی همچنین گفت: اقشار مختلف مردم در مقابل این ایثار و از خودگذشتگی و رشادت های بزرگ مدافعان سلامت تعظیم و تکریم می کنند و قدردان این رشادت ها که برای نجات جان انسان های دیگر توسط کادر درمان انجام می شود، هستند.

کلید واژه ها: مدافعان سلامت سمنان استان سمنان جهاددانشگاهی استان سمنان جهاددانشگاهی


نظر شما :