کسب عنوان برتر کشوری توسط پژوهشگران مرکز افکارسنجی جهاددانشگاهی استان سمنان

۲۶ مهر ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۵ کد : ۳۶۹۵۸ عمومی تاپ خبر فرهنگی
پژوهشگران مرکز افکار سنجی(ایسپا) جهاددانشگاهی استان سمنان موفق به کسب عنوان برتر در نخستین جشنواره تحقیقات برتر شعب ایسپا جهاددانشگاهی کشور شدند.
کسب عنوان برتر کشوری توسط پژوهشگران مرکز افکارسنجی جهاددانشگاهی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره تحقیقات برتر شعب ایسپا، با حضور دکترحمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی، دکتر عیسی علیزاده معاون فرهنگی این نهاد، مرتضی میرباقری عضو هیات علمی دانشگاه و روسا و معاونان فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی به صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.

در این مراسم چهار اثر برگزیده نخستین جشنواره تحقیقات برتر شعب ایسپا توسط داوران معرفی و تقدیر شدند که در این بین، سید محمد علی شاهمیری و افشین حسین‌زاده از شعبه استان سمنان با طرح "سنجش میزان آگاهی و نظرات مراجعین از اجرای قانون حقوق شهروندی در شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان" تقدیر شدند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان در این خصوص گفت: این طرح که برای اولین بار در کشور در سال 1398 در استان سمنان  توسط مرکز ایسپای جهاددانشگاهی استان سمنان اجرا شد، در دی ماه سال 1399 نیز به عنوان طرح شاخص شرکت آبفای استان سمنان  در بین سایر طرح های با زمینه مدیریت آب و برق در جشنواره تخصصی پژوهش و فناوری وزارت نیرو ارائه گردید.

سید محمد علی شاهمیری ادامه داد: طرح مذکور امروز در بین 70 طرح از 16 استان کشور با رأی داوران به عنوان اثر شایسته تقدیر در نخستین جشنواره تحقیقات برتر شعب ایسپا معرفی و تقدیر شد.

وی افزود: پژوهش حاضر با هدف سنجش میزان آگاهی و نظرات مراجعین از اجرای مفاد حقوق شهروندی در شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان (مطالعه موردی، شهرهای سمنان- شاهرود- دامغان و گرمسار) صورت گرفته است. این پژوهش از نظر هدف، کاربردی و با روش پیمایشی انجام شده است.

مدیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران شعبه سمنان ادامه داد: سوالات طراحی شده این طرح منطبق با منشور 120ماده ای حقوق شهروندی ابلاغیه ریاست جمهوری در چهارمولفه اخلاقی،حقوقی اداری،حقوق حاکمیتی و عفاف وحجاب می باشد.

شاهمیری اضافه کرد: جامعه­ی آماری آن شامل مراجعه­کنندگان به شرکت آبفای شهری استان سمنان است. حجم نمونه­ ی پژوهش، 400 نفر برآورد گردید که به روش نمونه ­گیری اتفاقی انتخاب شده­ اند.

کلید واژه ها: استان سمنان جهاددانشگاهی استان سمنان جهاددانشگاهی ایسپا افکارسنجی


نظر شما :