فراخوان جذب و پذیرش واحدهای فناور در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی سمنان

۰۶ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۸ کد : ۳۸۴۰۱ آموزشی عمومی تاپ خبر
رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان از آمادگی مرکز نوآوری و شکوفایی این مرکز برای جذب و پذیرش هسته ها و واحدهای فناور استان سمنان خبر داد.
فراخوان جذب و پذیرش واحدهای فناور در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد گفت: هسته ها و واحدهای فناوردر زمینه های تولید نرم افزار، خانه هوشمند رباتیک پزشکی، اینترنت و انرژی می توانند در مرکز نوآوری و شکوفایی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی سمنان جذب شوند.

وی همچنین افزود: امکانات رفاهی، خدمات منتورینگ، آموزش تخصصی و مشاوره و... از جمله خدمات قابل ارائه توسط مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی سمنان به واحدهای فناور جذب شده در این مرکز خواهد بود.

وی ادامه داد: مرکز نوآوری و شکوفایی(منش) جهاددانشگاهی استان سمنان با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی و سازمان تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهاددانشگاهی و اداره کل ورزش و جوانان استان در مساحتی بالغ بر 750 متر مربع در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان افتتاح شده است.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: مرکز منش جهاد دانشگاهی از دی ماه 99 کار خود را آغاز کرد که بر این اساس 45 کارگاه و رویداد در زمینه‌های مخلف برگزار شده است.

منصفی راد افزود: در همین راستا دو استارتاپ در حوزه طراحی اپلیکیشن های موبایل و 45 رویداد آموزشی شامل رویداد چاره جو، رویداد صندلی تجربه، رویداد دیدار و کارگاه آموزشی در حوزه های کارآفرینی و کسب و کار برای دانشجویان و علاقه مندان این حوزه برگزار شده است.

وی اذعان داشت: واحدهای فناور علاقه مند جهت کسب اطلاعات بیشتر در شرایط و چگونگی جذب در این مرکز نوآوری می توانند با شماره 33337141 مرکز نوآوری و شتابدهی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان تماس بگیرند.

کلید واژه ها: مرکز نوآوری مرکز نوآوری شکوفایی جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی استان سمنان جهاددانشگاهی سمنان سمنان استان سمنان


نظر شما :