مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در ایسنا عنوان کرد:

"ایسنا"رسانه‌ای پیشرو/ حرکت جهاددانشگاهی در لبه‌های دانش روز

۱۷ آذر ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۰ کد : ۳۸۸۷۷ عمومی تاپ خبر فرهنگی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با حضور در ایسنا، سالروز تاسیس این خبرگزاری را تبریک و از فعالیت آن در استان تجلیل کرد.
"ایسنا"رسانه‌ای پیشرو/ حرکت جهاددانشگاهی در لبه‌های دانش روز

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، فرشید فلاح با اشاره به حضور موثر این رسانه در سطح استان، ملی و بین‌المللی اظهار کرد: ایسنا یک خبرگزاری پیشرو و نمونه است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های جهاددانشگاهی و مجموعه‌های زیرنظر آن همواره الگو بوده تصریح کرد: جهاددانشگاهی نهادی است که همواره در لبه‌های علم و دانش حرکت کرده و از همین رو منشا خدمات شایانی در این چند دهه بوده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از جهاددانشگاهی به عنوان نهادی رو به جلو و انقلابی نام برد و گفت: نام جهاددانشگاهی حقیقتا زیبنده این نهاد انقلابی است چرا که جهاددانشگاهی همواره حرف روز را زده و در لبه‌های دانش روز دنیا حرکت کرده است.

فلاح با بیان اینکه جهاددانشگاهی همواره الگوسازی کرده خاطرنشان کرد: حرکت کردن بر لبه‌های دانش روز دنیا ، کار سختی است و جهاددانشگاهی به خوبی از عهده این مهم برآمده است.

وی با اشاره به عزم جدی فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ورود به حوزه نوآوری در بخش فرهنگ و هنر، ادامه داد: اگر جهاددانشگاهی و دیگر نهادها در این بخش و به ویژه در حوزه فرهنگ عمومی، ایده و طرح خلاقانه‌ای داشته باشند فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از آن حمایت می‌کند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان از ایجاد مرکز نوآوری در حوزه فرهنگ و هنر به عنوان یکی از اهداف این اداره کل در استان نام برد و عنوان کرد: ایجاد مراکزی نظیر مراکز رشد و مراکز نوآوری در حوزه فرهنگ عمومی می‌تواند به تحرک بیشتر در این حوزه کمک کند لذا از هر ایده خلاقانه‌ای در این بخش استقبال و حمایت می‌کنیم.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی فرهنگ حوزه فرهنگ فرهنگ ارشاد اسلامی ایسنا جهاددانشگاهی سمنان


نظر شما :