آغاز پذیرش دانشجو نیمسال دوم تحصیلی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان

۱۸ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۳ کد : ۳۸۹۴۳ آموزشی عمومی تاپ خبر
رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان از پذیرش بدون آزمون دانشجو در دوره‌های کاردانی و کارشناسی نیمسال دوم تحصیلی در این مرکز خبر داد.
آغاز پذیرش دانشجو نیمسال دوم تحصیلی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی‌راد گفت: پذیرش بدون آزمون دانشجو در بهمن ماه سالجاری، در 15 کد رشته مقطع کاردانی و کارشناسی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان آغاز شده است.

وی ادامه داد: این مرکز در مقطع کاردانی در 8 رشته‌ تربیت مربی پیش دبستانی، فناوری اطلاعات گرایش اینترنت و شبکه، معماری شهری، حسابداری، مدیریت کسب و کار، تکنولوژی آموزشی، گردشگری و حقوق دانشجو می‌پذیرد.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان همچنین افزود: در مقطع کارشناسی نیز دانشجویان و علاقه‌مندان می‌توانند در 7 رشته‌ حسابداری مالی، مدیریت تجاری سازی، تربیت مربی پیش دبستانی، فناوری اطلاعات، معماری گرایش طراحی و نوسازی بافت های فرسوده، حقوق گرایش ثبت اسناد و املاک و مدیریت امور فرهنگی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

منصفی راد ادامه داد: دانشجویان و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و یا از طریق مراجعه حضوری به مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان به آدرس سمنان، بلوار قائم، بلوار دانشجو  و یا تماس با شماره های  33337141 و 33337254 نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی همچنین از اعطای تسهیلات به ثبت‌نام کنندگان و دانشجویان و امکان تقسیط شهریه دانشجویان در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان خبر داد.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان تصریح کرد: این مرکز با بکار‌گیری اساتید مجرب و متعهد و همچنین کادر آموزشی توانمند و فضای آموزشی مجهز شامل سایت کامپیوتری، لابراتوآر زبان خارجه و کامپیوتر، آزمایشگاه، کتابخانه و...مکان مناسبی برای علاقه مندان به ادامه تحصیل و دانشجویان خواهد بود، همچنین شرایط برگزاری کلاس های آنلاین و غیرحضوری و برگزاری آزمون ها به صورت آنلاین در این مرکز با توجه به تداوم شرایط کرونایی فراهم است.

کلید واژه ها: مرکز علمی کاربردی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی دانشگاه جامع علمی کاربردی پذیرش دانشجو دانشجو


نظر شما :