توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی استان سمنان انجام شد؛

برگزاری آزمون داوری، میانجی گری و شوراهای حل اختلاف قوه قضائیه در استان سمنان

۰۱ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۳:۱۷ کد : ۴۰۷۷۶ آموزشی عمومی تاپ خبر
سرپرست جهاددانشگاهی استان سمنان از برگزاری آزمون های پروانه داوری، میانجی گری و جذب نیروی افتخاری شوراهای حل اختلاف مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضائیه در استان سمنان خبر داد.
برگزاری آزمون داوری، میانجی گری و شوراهای حل اختلاف قوه قضائیه در استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد گفت: این آزمون به صورت سراسری و توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی طبق فراخوان جذب همکاری توسط اداره کل توسعه امورمیانجی گری و داوری مرکز توسعه حل اختلاف بااستناد به سند تحول قضائی و آئیننامه میانجی گری درامور کیفری ازمیان واجدین شرایط برای دریافت پروانه داوری و پروانه میانجی گری  برگزار شد.

وی افزود: در این آزمون ها که صبح امروز جمعه اول بهمن ماه به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد، 341 نفر واجد شرایط از استان سمنان به رقابت پرداختند تا در یکی از سه حوزه داوری، داوری تخصصی خانواده و میانجی گری و نیروی افتخاری شورای حل اختلاف پذیرفته شوند.

سرپرست جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: کل فرآیند آزمون از ثبت نام واجدین شرایط تا برگزاری آزمون توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی استان سمنان انجام شده است، نتیجه نهایی آزمون نیز در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir  قابل مشاهده خواهد بود.

معاون توسعه حل اختلاف دادگستری استان سمنان نیز با حضور در محل برگزاری آزمون، به اتفاق سرپرست جهاددانشگاهی استان سمنان از فرآیند برگزاری آزمون بازدید کرد.

حسین شکوری در حاشیه این بازدید گفت: آزمون داوری، میانجی گری و شوراهای حل اختلاف قوه قضائیه در استان سمنان با بهره گیری از ظرفیت و توانمندی جهاددانشگاهی برگزار شد تا نتیجه مطلوب و رضایت بخشی داشته باشد.

وی با قدردانی از تلاش و فعالیت های جهاددانشگاهی استان سمنان در برگزاری این آزمون گفت: با توجه به اینکه این آزمون به علت برودت هوا و بارش برف و باران در 9 استان کشور لغو شد، اما آزمون در استان سمنان با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و بالاتر از حد انتظار برگزار شد و بسیار رضایت بخش بود که جا دارد از زحمات مجموعه کارکنان جهاددانشگاهی استان تقدیر و تشکر شود.

کلید واژه ها: آزمون مرکز آزمون استان سمنان سمنان جهاددانشگاهی استان سمنان جهاددانشگاهی


نظر شما :