جزئیات ثبت نام آزمون استخدامی قوه قضائیه / جذب ۱۲۴ نفر در استان سمنان

۲۰ بهمن ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۸ کد : ۴۱۳۸۶ آموزشی عمومی تاپ خبر
سرپرست جهاددانشگاهی استان سمنان از برگزاری آزمون سراسری استخدامی قوه قضائیه توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی در این استان خبر داد و گفت: ثبت نام آزمون سراسری استخدامی درقوه قضائیه از تاریخ ۱۹ بهمن ماه آغاز شده است و تا ۲۸ بهمن نیز ادامه دارد.
جزئیات ثبت نام آزمون استخدامی قوه قضائیه / جذب ۱۲۴ نفر در استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد افزود: آزمون سراسری استخدامی قوه قضائیه برای جذب ۹۶۰۰ نفر نیروی پیمانی در ۳۱ استان کشور و در سطح ادارات کل دادگستری استان ها، در رشته های مختلف شغلی برگزار می‌شود.

وی همچنین گفت: در آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضائیه، 124 نفر در رشته های مختلف شغلی جذب اداره کل دادگستری استان سمنان می شوند.

سرپرست جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: ثبت نام  آزمون استخدامی قوه قضائیه از روز سه شنبه 19 بهمن ماه جاری، آغاز شده و به مدت ده روز ادامه خواهد داشت و زمان برگزاری آزمون نیز نیمه اول اسفندماه خواهد بود.

منصفی راد تصریح کرد: آزمون قوه قضائیه در 15 رشته شغلی و از میان بسیاری از رشته های علوم انسانی و ... برگزار می شود.

وی با تصریح اینکه استخدام بیشر از دانش آموختگان مقطع کارشناسی است افزود: در برخی رشته ها از دارندگان مدرک کاردانی و در برخی رشته ها از دارندگان مدرک کارشناسی ارشد نیز در این آزمون، استخدام به عمل می آید.

سرپرست جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه در سال ۱۴۰۰ می‌رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی https://hrtc.ir/ انجام می شود.

کلید واژه ها: آزمون آزمون استخدام استان سمنان قوه قضائیه قضائیه آزمون استخدامی جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی سمنان


نظر شما :