قهرمانی مرکز علمی کاربردی روستا در مسابقات مناظره دانشجویان علمی کاربردی استان سمنان

۱۲ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۹ کد : ۴۲۰۲۰ عمومی تاپ خبر فرهنگی
مسابقات نیمه نهایی و فینال مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی استان سمنان به میزبانی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان برگزار شد.
قهرمانی مرکز علمی کاربردی روستا در مسابقات مناظره دانشجویان علمی کاربردی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، مسابقه فینال این دوره از مسابقات شب گذشته و با حضور سرپرست جهاددانشگاهی استان سمنان و سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سمنان بین دو تیم شرکت صنعتی روستا و مرکز شهرداری بیارجمند برگزار شد.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: در مسابقه فینال و با رأی هیئت داوران، تیم شرکت صنعتی روستا از سمنان توانست مقام اول را کسب کند و تیم فیروز از مرکز شهرداری بیارجمند دوم شد.

سید محمد علی شاهمیری افزود: در مسابقه نیمه نهایی نیز که پیش از مسابقه فینال برگزار شد، دو تیم شرکت صنعتی روستا و تیم ایران از مرکز شهرداری بیارجمند به رقابت پرداختند و این تیم شرکت صنعتی روستا بود که توانست با رأی هیئت داروان به فینال این دوره از مسابقات راه پیدا کند، تیم فیروز از مرکز شهرداری بیارجمند نیز با قرعه استراحت در مرحله نیمه نهایی، توانست مستقیم به فینال مسابقات راه پیدا کند.

وی ادامه داد: مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی استان سمنان با حضور ۶ تیم و به میزبانی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان برگزار شد.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: این دوره از مسابقات با حضور  ۶ تیم از مراکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان، غرب استیل مهدیشهر، مرکز روستا و شهرداری بیارجمند(سه تیم) و به مدت دو روز در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان برگزار شد.

شاهمیری گفت: تیم شرکت صنعتی روستا با کسب مقام اول این مسابقات، جواز حضور در مسابقات ملی مناظره دانشجویان علمی کاربردی کشور را کسب کرد، این مسابقات اردیبهشت ماه سال 1401 در استان اصفهان برگزار می شود.

کلید واژه ها: سمنان استان سمنان جهاددانشگاهی سمنان دانشگاه جامع علمی کاربردی جهاددانشگاهی مناظره دانشجویان


نظر شما :