معاون استاندار سمنان تأکید کرد:

ضرورت بهره مندی از توانمندی های جهاددانشگاهی در پارک اقتصاد دیجیتال استان سمنان

۱۴ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۱ کد : ۴۲۰۴۶ آموزشی عمومی تاپ خبر
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های جهاددانشگاهی گفت: جهاددانشگاهی در بیشتر مؤلفه های توسعه استان از جمله بخش آموزش، پژوهش و نوآوری نقش داشته باشد.
ضرورت بهره مندی از توانمندی های جهاددانشگاهی در پارک اقتصاد دیجیتال استان سمنان

فاطمه منصوری در نشست با سرپرست جهاددانشگاهی استان سمنان با اشاره به راه اندازی شهر هوشمند و ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال در استان سمنان گفت: موفقیت این دو پروژه مهم نیازمند همکاری و ورود نهادها و مراکز نوآوری با رویکرد نوآورانه است، قطعاً جهاددانشگاهی استان سمنان با پیشینه و سبقه خوب در این بخش می تواند کمک کند و نقش مهمی داشته باشد.

وی افزود: جهاددانشگاهی استان در بحث توانمندسازی و آموزش های تخصصی و مهارتی، دوره های آموزش کارآفرینی و اشتغال و... فعالیت های خوب و ارزنده ای داشته است و می طلبد از ظرفیت ها و توانمندی های آن در پارک اقتصاد دیجیتال بهره گرفت.

معاون استاندار سمنان اضافه کرد: فعالیت های جهاددانشگاهی استان در حوزه اشتغالزایی، پژوهش، فناوری و نوآوری و همچنین آموزش های اشتغال محور و مهارت محور بسیار خوب و تأثیر گذار بوده است، جهاددانشگاهی با این ظرفیت ها باید بیشتر در مؤلفه های توسعه استان ورود پیدا کند.

منصوری ادامه داد: لازمه ی این نقش آفرینی این است که جهاددانشگاهی تعامل و هم افزایی بیشتری با دستگاه ها و سازمان های مختلف داشته باشد، ارتباط با دانشگاه ها و مجموعه ها و مراکز مهارتی استان نیز باید بیشتر شود.

کلید واژه ها: استان استان سمنان جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی سمنان استانداری سمنان


نظر شما :