توسط جهاددانشگاهی استان سمنان انجام شد؛

اجرای طرح ملی آموزش مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان سمنان

۱۶ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۰ کد : ۴۲۱۱۸ آموزشی عمومی تاپ خبر
در راستای تفاهم نامه کشوری بین جهاددانشگاهی و کمیته امداد امام خمینی(ره)، طرح ملی آموزش مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان توسط جهاددانشگاهی استان اجرا شد.
اجرای طرح ملی آموزش مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، در این طرح ملی، دوره های آموزشی کارآفرینی و مهارتهای زندگی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان سمنان برگزار شد.

اولین جلسات آموزشهای حضوری این طرح ملی، در ‌شهرستانهای سمنان، شاهرود، مهدیشهر، سرخه و دامغان برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان برگزار شد.

در این راستا مددجویان مشمول طرح با برنامه ها و اهداف و مباحث اصلی طرح آشنا شده و ضمن ارزیابی، نخستین مباحث آموزشی در حوزه کارآفرینی و مهارت های زندگی را از مدرسین دریافت نمودند.

با توجه به اینکه ادامه آموزشها در این مرحله از طریق سامانه آموزشهای مجازی جهاددانشگاهی استان سمنان به آدرس  Amjad.jde.ir/smانجام خواهد شد، در این جلسات مددجویان با سامانه آموزشهای مجازی جهاددانشگاهی امجد آشنا شده و نحوه شرکت در کلاس های آنلاین را فراگرفتند.

لازم به ذکر است 2 مرحله جلسه حضوری دیگر در ادامه دوره برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان برنامه ریزی و هماهنگی شده است.

کلید واژه ها: سمنان استان سمنان مددجویان جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی کمیته امداد امام خمینی


نظر شما :