سرپرست جهاددانشگاهی استان سمنان اعلام کرد:

رقابت ۱۵۶۰ نفر در آزمون سراسری استخدامی قوه قضائیه در استان سمنان

۲۰ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۲:۱۰ کد : ۴۲۲۴۳ آموزشی عمومی تاپ خبر
سرپرست جهاددانشگاهی استان سمنان از برگزاری آزمون سراسری استخدامی قوه قضائیه در استان سمنان خبر داد.
رقابت ۱۵۶۰ نفر در آزمون سراسری استخدامی قوه قضائیه در استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد گفت: این آزمون به صورت سراسری و توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی در دو حوزه امتحانی سمنان و شاهرود برگزار شد.

وی افزود: در این آزمون که صبح امروز جمعه20 اسفند ماه به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد، یک هزار و 560 نفر واجد شرایط از استان سمنان به رقابت پرداختند.

سرپرست جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: از این تعداد 800 نفر آقا و 760 نفر نیز خانم بودند که در این آزمون به رقابت پرداختند.

منصفی راد ادامه داد: آزمون استخدامی قوه قضاییه در استان سمنان در دو حوزه امتحانی سمنان و شاهرود برگزار شد، از کل تعداد شرکت کنندگان، 810 نفر در حوزه امتحانی سمنان و 750 نفر نیز در حوزه امتحانی شاهرود بودند.

وی تأکید کرد: کل فرآیند آزمون از ثبت نام واجدین شرایط تا برگزاری آزمون توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی استان سمنان انجام شده است، نتیجه نهایی آزمون نیز در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir  قابل مشاهده خواهد بود.

رئیس کل دادگستری استان سمنان نیز با حضور در محل برگزاری آزمون، به اتفاق سرپرست جهاددانشگاهی استان سمنان از فرآیند برگزاری آزمون بازدید کرد.

محمد جعفر عبدالهی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه مجموعاً 124 نفر در این آزمون در اداره کل دادگستری استان جذب می شوند، گفت: آزمون سراسری قوه قضاییه در کل کشور با بهره گیری از ظرفیت و توانمندی جهاددانشگاهی برگزار شد و نتیجه مطلوب و رضایت بخشی داشته است.

وی با قدردانی از تلاش و فعالیت های جهاددانشگاهی استان سمنان در برگزاری این آزمون گفت: آزمون در استان سمنان با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و بالاتر از حد انتظار برگزار شد و بسیار رضایت بخش بود که جا دارد از زحمات مجموعه کارکنان جهاددانشگاهی استان تقدیر و تشکر شود.

کلید واژه ها: آزمون سمنان استان سمنان جهاددانشگاهی استان سمنان جهاددانشگاهی آزمون استخدامی قوه قضاییه


نظر شما :