جهاددانشگاهی استان سمنان برگزیده شانزدهمین دوره طرح ملی ایران مرز پرگهر شد

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۹:۱۵ کد : ۴۳۴۸۱ عمومی تاپ خبر فرهنگی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان در بین واحد های استانی جهاددانشگاهی کشور، عنوان برگزیده شانزدهمین دوره طرح ملی ایران مرز پرگهر را کسب کرد.
جهاددانشگاهی استان سمنان برگزیده شانزدهمین دوره طرح ملی ایران مرز پرگهر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، مراسم اختتامیه شانزدهمین دوره طرح ملی ایران مرز پرگهر، روز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت، با حضور حمیدرضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی و دیگر مسئولان و نیز با شرکت برگزیدگان این جشنواره در سالن شهید دهشور دانشکده علوم دانشگاه تهران برگزار شد.

در این مراسم از سید محمد علی شاهمیری، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان سمنان و مدیر اجرایی طرح ملی ایران مرزپرگهر جهاددانشگاهی استان سمنان به عنوان یکی از مدیران اجرایی برگزیده تجلیل شد.

در بخشی از لوح سپاس سرپرست سازمان دانشجویان ایران به معاون فرهنگی چهاددانشگاهی استان سمنان آمده است: بی گمان، کوشش های گسترده، بدیع و مؤثر جنابعالی در شناسایی و شناساندن مرز پرگهر ایران، تلاشی شایان تقدیر برای حفظ میراث فرهنگی این سرزمین  و آشناسازی دانشجویان با دستاوردهای فناورانه، علمی و صنعتی انقلاب شکوهمند اسلامی بوده است.

در ادامه لوح آمده است: اینک همزمان با اختتامیه شانزدهمین دوره طرح ملی ایران مرز پرگهر با اهدای لوح سپاس از کوشش های ارزشمند جنابعالی قدردانی می شود، توفیق روز افزون شما را در عرصه های زندگی و خدمت به فرهنگ و تمدن اسلامی – ایرانی از خداوند متعال خواستاریم.

 همچنین در این مراسم از برگزیدگان شانزدهمین دوره طرح ملی ایران مرز پرگهر در 3 بخش عکس، فیلم و محتوا و همچنین مدیران اجرایی برتر و شرکت‌های برتر همکار در اجرای طرح تقدیر شد.

کلید واژه ها: ایران ایران مرز پرگهر جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی سمنان


نظر شما :