روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان عنوان روابط عمومی نمونه کشوری را کسب کرد

۰۳ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۸:۱۶ کد : ۴۴۰۵۴ عمومی تاپ خبر
روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان در بین ۶ روابط عمومی برتر جهاددانشگاهی کشور قرار گرفت و حائز رتبه برتر کشوری شد.
روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان عنوان روابط عمومی نمونه کشوری را کسب کرد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان،  مراسم پاسداشت فعالیت روابط عمومی جهاددانشگاهی و معرفی و تقدیر از 6 روابط عمومی برتر واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی سراسر کشور که بر مبنای ارزیابی‌های به‌عمل‌آمده در بازه یک‌ساله، بهترین عملکرد را داشته‌اند، عصر روز گذشته، ( 2 خرداد ماه 1401) با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی و معاونان این نهاد برگزار شد.

در این مراسم که در سالن دفتر مرکزی این نهاد برگزار شد روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان نیز حائز رتبه برتر کشوری شد و از مسعود محقق، مسوول روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان تقدیر و تشکر شد.

همچنین در این مراسم از مرتضی توکلی (پژوهشکده گیاهان دارویی)، عباسعلی سلطانی (دانشگاه علم و هنر یزد)، صفورا سلیمانی فخر (پژوهشگاه ابن‌سینا)، لیلا قرنفلی (معاونت آموزش و کارآفرینی )، و سید مهران مهدوی (پارک علم و فناوری البرز – مجتمع تحقیقاتی) تقدیر و تشکر شد.

سال کاری روابط عمومی منتهی به 27 اردیبهشت امسال یک ویژگی مهم در برداشت و آن عبارت بود از برگزاری نمایشگاه بزرگ دستاوردهای این نهاد در دی‌ماه 1400 که ایجاب می‌کرد در ارزیابی روابط عمومی‌ها این مورد نیز مدنظر قرار گیرد.

تولید محتوای مناسب و با کیفیت، انعکاس منظم و به‌موقع اخبار دستاوردها و فعالیت‌ها، اقدام موثر ارتباطی در جریان برگزاری نمایشگاه دی‌ماه، تولید محصولات سمعی بصری مناسب، برگزاری رویدادهای موردنیاز، حضور موثر در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی و تعامل مناسب با ستاد برای تحقق اهداف طرح‌های ارتباطی مشترک و اقدامات هماهنگ رسانه‌ای از شاخص‌های مهم در ارزیابی فعالیت‌های روابط عمومی است.

کلید واژه ها: روابط عمومی روابط عمومی جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی استان جهاددانشگاهی استان سمنان


نظر شما :