دریافت گواهینامه برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت توسط جهاددانشگاهی استان سمنان

۰۶ تیر ۱۴۰۱ | ۱۳:۱۶ کد : ۴۵۳۰۷ آموزشی عمومی تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان از دریافت گواهینامه صلاحیت برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط این نهاد خبر داد.
دریافت  گواهینامه برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت توسط جهاددانشگاهی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد با اعلام این خبر گفت: گواهینامه صلاحیت برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان به جهاددانشگاهی استان سمنان اعطاء شده است.

وی همچنین افزود: در اجرای تبصره ماده 59 قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد برخی بخشنامه های این قانون، به موجب این گواهینامه به جهاددانشگاهی استان سمنان اجازه داده می شود تا بر اساس ضوابط و مقررات نظام آموزش کارمندان دولت و دستورالعمل های مربوطه دوره های آموزشی شغلی گروه اداری، مالی و بازرگانی را در 5 حیطه ی آموزشی خدمات اداری، عمومی، امور مالیاتی و امور اقتصاد و بازرگانی را در گستره استان سمنان در چارچوب برنامه های آموزشی مصوب سالانه دستگاه های اجرایی برگزار نماید.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: اعتبار این گواهینامه که با هدف ارائه خدمات آموزشی مناسب به منظور چابک سازی نیروی انسانی و کارمندان دولت به جهاددانشگاهی اعطا شده است، از تاریخ صدور به مدت سه سال است و تمدید آن منوط به بررسی کمیت و کیفیت اجرای دوره های آموزشی و رعایت مقررات و ضوابط حاکم بر آموزش های کارمندان دولت و دستورالعمل های مربوطه خواهد بود.   

کلید واژه ها: دوره آموزشی استان سمنان سمنان جهاددانشگاهی استان سمنان جهاددانشگاهی دولت کارمندان دولت آموزش کارکنان دولت


نظر شما :