امضای توافق نامه همکاری چندجانبه بین جهاددانشگاهی و دانشگاه سمنان

۰۷ تیر ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۳ کد : ۴۵۳۵۷ آموزشی عمومی تاپ خبر
توافق نامه همکاری مشترک میان جهاددانشگاهی استان و دانشگاه سمنان شامل مشارکت طرفین برای برگزاری دوره های آموزشی عمومی، تخصصی کوتاه مدت، و برگزاری دوره ها و کارگاه های فرهنگی و اجتماعی امضا و تبادل شد.
امضای توافق نامه همکاری چندجانبه بین جهاددانشگاهی و دانشگاه سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان به نقاط مشترک و اهداف مورد نظر همکاری متقابل و مندرج در توافق نامه اشاره و بر لزوم هم افزایی در راستای استفاده بهینه از منابع و ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات آموزشی در حوزه فرهنگی و اجتماعی تاکید نمود.

وی افزود: این توافق نامه همکاری مشترک در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر علمی نمودن و هم افزایی در راستای استفاده بهینه از منابع و ارتقاء سطح کیفی خدمات با توسعه امور آموزشی بین طرفین منعقد می شود.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان ادامه داد: برگزاری دوره های آموزشی ویژه دانشگاهیان شامل کارکنان، اساتید و اعضای هیئت علمی و خانواده های آنها، برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت، برگزاری دوره های آموزشی ویزه دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه سمنان، برگزاری آموزش ها و کارگاه های مشاوره شغلی و استعداد سنجی، برگزاری دوره های آموزشی عمومی و تخصصی کوتاه مدت در گروه های تخصصی مختلف و... از جمله موضوعات این تفاهم نامه است.

منصفی راد اضافه کرد:امکان استفاده دانشگاهیان دانشگاه سمنان و خانواده ها از دوره های آموزشی عمومی و تخصصی و دوره های عمومی پزشکی جهاد دانشگاهی استان از دیگر بندهای این توافق نامه عنوان شده است.

فرصت های همکاری دانشگاه سمنان و جهاددانشگاهی، شناسایی و راهکارهای لازم ارائه گردد

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه سمنان نیزبا اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های خوب جهاددانشگاهی استان در حوزه های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی گفت: زمینه همکاری مختلف در حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی بین دو مجموعه علمی فراهم است، امیدواریم تبادل این توافق نامه موجب هم افزایی و پیشبرد اهداف آموزشی در زمینه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی هر دو مجموعه شود.

فرزین یغمایی با اشاره به جمعیت حدود 20 هزار نفری خانواده بزرگ دانشگاه سمنان اعم از دانشجو، استاد، کارمند و خانواده ها افزود: دانشگاه سمنان و جهاد دانشگاهی دارای پتانسیل ها و توانمندی های خوبی هستند که امیدواریم با تبادل این توافق نامه، فرصت های همکاری متقابل، شناسایی و راهکارهای لازم ارائه گردد.

کلید واژه ها: آموزشی دوره آموزشی برگزاری دوره آموزشی سمنان دانشگاه سمنان استان سمنان دانشگاه جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی


نظر شما :