مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان:

رویکرد جهاددانشگاهی در حوزه مشاغل خانگی و آینده مشاغل برگرفته از یک تفکر استراتژیک است

۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۷ کد : ۴۵۵۰۳ آموزشی عمومی تاپ خبر
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان نیز در این جلسه ضمن تجلیل از فعالیت های ارزشمند جهاددانشگاهی در حوزه اشتغال، گفت: رویکرد جهاددانشگاهی در اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی و برگزاری نشست های علمی آینده مشاغل و مشاغل آینده، برگرفته از یک تفکر استراتژیک است.
رویکرد جهاددانشگاهی در حوزه مشاغل خانگی و آینده مشاغل برگرفته از یک تفکر استراتژیک است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، جعفر کاشانی در جلسه کمیته علمی طرح ملی مشاغل خانگی استان سمنان افزود: این بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است که در جهاددانشگاهی نسبت به مقوله اشتغال، یک تفکر استراتژیک وجود دارد، امروز نیازمند این هستیم تا برای آینده مشاغل و مشاغل آینده برنامه ریزی کنیم و جهاددانشگاهی در این زمینه احساس مسوولیت کرده است.

وی افزود: فرآیند اشتغال امروز در کشور نیازمند بازیابی است، جهاددانشگاهی به عنوان یک مرکز علمی، پژوهشی و تحقیقاتی می تواند در این زمینه کمک کند و از ظرفیت های جهاددانشگاهی در این حوزه نیز استفاده می کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، توجه به دومینو و زنجیزه اشتغال، توسعه اشتغال پایدار را به دنبال دارد، جهاددانشگاهی در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی توانست به توفیقات خوبی در این حوزه دست پیدا کند.

کاشانی اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان سمنان را بسیار موفق و خوب ارزیابی کرد و گفت: فروش محصولات و تولیدات مشاغل خانگی، یکی از حلقه های گمشده و مغفول مشاغل خانگی بود که با همکاری خوب جهاددانشگاهی، در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، به این مهم بسیار توجه شد و دستاوردهای خوبی برای تولیدکنندگان به همراه داشت.

وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال، از مهمترین اهداف وزارت تعاون و کار در کشور است، افزود: یکی از فعالیت های ارزشمند و خوبی که در کشور انجام شده است می توان به برگزاری نشست های علمی آینده مشاغل و مشاغل آینده اشاره کرد که توسط جهاددانشگاهی برگزار می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ادامه داد: ما آمادگی داریم با همکاری جهاددانشگاهی طرح های مشترک ملی و استانی در جهت توسعه اشتغال و... اجرا کنیم و از ظرفیت ها و پتانسیل جهاددانشگاهی در این حوزه استفاده کنیم.

کلید واژه ها: مشاغل خانگی جهاددانشگاهی اشتغال خانگی توسعه مشاغل خانگی جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی استان سمنان استان سمنان سمنان


نظر شما :