جهاد دانشگاهی و اتحادیه مؤسسات قرآنی استان سمنان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

۱۵ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۸:۲۱ کد : ۴۷۳۳۴ عمومی تاپ خبر فرهنگی
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان از انعقاد تفاهم نامه همکاری این نهاد با اتحادیه مؤسسات قرآنی استان سمنان خبر داد.
جهاد دانشگاهی و اتحادیه مؤسسات قرآنی استان سمنان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد گفت: در راستای جلوگیری از تشتت و پراکندگی در امور قرآنی، ایجاد وحدت رویه و حرکت سریع به سمت اهداف و سیاست های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی و همکاری های مشترک، این تفاهم نامه منعقد شده است.

وی افزود: یکی از مهمترین بندهای این تفاهم نامه همکاری، اجرایی نمودن فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن است که این طرح ملی با همکاری جهاددانشگاهی استان و اتحادیه مؤسسات قرآنی استان سمنان در سطح این استان اجرایی می شود.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان ادامه داد: ایجاد و توسعه همکاری‌های مشترک در تمام زمینه‌های قرآنی، جهادی، علمی، آموزشی، پژوهشی ، فرهنگی و رفاهی با در نظر گرفتن امکانات دو طرف و همکاری جهت برگزاری مسابقات بین المللی و منطقه ای قرآن کریم با در نظر گرفتن امکانات استان سمنان از جمله سایر موضوعات این تفاهم نامه است.

منصفی راد همچنین گفت: همکاری در راستای توسعه رسانه ای و انعکاس اخبار استان سمنان در خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) شعبه سمنان، تربیت مربی قرآن کریم توسط اتحادیه با همکاری سازمان فعالیت های قرآنی جهاد دانشگاهی و تشکیل مجمع خیرین قرآنی در استان سمنان با همکاری دو طرف نیز از بخش ها و موضوعات دیگر این تفاهم نامه همکاری است.

کلید واژه ها: استان سمنان سمنان قرآن تفاهم نامه جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی


نظر شما :