با همکاری جهاددانشگاهی و محیط زیست استان سمنان انجام می شود؛

برگزاری ۱۵ دوره آموزشی در حوزه محیط زیست برای ۳۵۰۰ نفر در استان سمنان

۱۲ مهر ۱۴۰۱ | ۱۱:۵۷ کد : ۴۹۲۲۵ آموزشی عمومی تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان از انعقاد تفاهم نامه همکاری در برگزاری دوره های آموزشی بین این نهاد و اداره کل محیط زیست استان سمنان خبر داد.
برگزاری ۱۵ دوره آموزشی در حوزه محیط زیست برای ۳۵۰۰ نفر در استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد با اعلام این خبر گفت: باعنایت به انعقاد تفاهم نامه همکاری فیمابین جهاددانشگاهی استان سمنان و اداره کل حفاظت و محیط زیست استان سمنان، 15 عنوان و دوره آموزشی در حوزه های مختلف محیط زیست برای گروه های مختلف شغلی در استان سمنان برگزار می شود.

وی افزود: بیش از 3500 نفر از افراد در قالب گروهای مختلف جوامع محلی، موثرین، دهیاران و شوراهای اسلامی شهرو روستا، صنعتگران، دامپزشکان، دانش آموزان، کشاورزان و دامپروران در سطح استان سمنان در این کارگاه های آموزشی شرکت می کنند.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان ادامه داد: در این راستا 15 کارگاه آموزشی با موضوعات مرتبط، از جمله، مدیریت پسماند شهری و روستایی، بررسی روند خسارات حیات وحش، برنامه های عمل 5 گونه شاخص استان، ساماندهی و مدیریت گردشگران در مناطق 4 گانه استان، ضوابط زیست محیطی مربوط به معادن استان، رفتار شناسی گونه های در معرض خطر انقراض، بیماری های حیات وحش، اطفاء حریق در زیستگاه ها و... برگزار می شود.

منصفی راد اذعان داشت: اولین کارگاه آموزشی با موضوع مدیریت پسماند روستایی برای 35 نفر از دهیاران شهرستانهای گرمسار و آرادان در محل فرمانداری گرمسار برگزار شد.

کلید واژه ها: استان سمنان سمنان جهاددانشگاهی استان سمنان جهاددانشگاهی محیط زیست سازمان محیط زیست


نظر شما :