تقدیر رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان سمنان از ایسنا

۰۸ آبان ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۹ کد : ۴۹۹۰۴ عمومی تاپ خبر فرهنگی
رئیس عقیدتی، سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان با حضور در خبرگزاری ایسنا، از همراهی و همکاری این خبرگزاری در استان سمنان تقدیر کرد.
تقدیر رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان سمنان از ایسنا

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، حجت‌الاسلام قاسم نوروزپور در بازدید از خبرگزاری ایسنا و نشست با خبرنگاران ضمن تقدیر از فعالیت‌های این رسانه در استان اظهار کرد: برخی‌ها با تحریک جوانان به دنبال این هستند که مانع از پیشرفت کشور و نظام شوند.

وی همچنین با تقدیر از خدمات جهاددانشگاهی در استان و کشور و با اشاره به پیشرفت های کشورمان در حوزه های علمی و پژوهشی گفت: این نهاد انقلابی منشأ خدمات شایانی در کشور و استان بوده است، متأسفانه برخی ها نمی‌خواهند حکومت اسلامی در زمینه های مختلف پیشرفت کند .

رئیس عقیدتی، سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان افزود: خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از نعمات عظیم خداوندی و خدمتگزاری به مردم، توفیقی والاست، خبرنگارانی که با قلم و بیان صریح و صادقانه در مسیر آگاهی بخشی و حقیقت نگاری جامعه، گام بر می دارند و در این راه پر مشقت، پرتاکپو و مملو از هیاهو، با استواری بر عزم و اراده راسخ خویش ایستاده اند و با هدف حذف ضعف ها و تقویت فرصت های جامعه به سمت پیشرفت و توسعه ایران اسلامی حرکت می کنند شایسته تقدیرند.

حجت‌الاسلام نوروزپور ادامه داد: به پاس همکاری ها، تعاملات و تلاش های توأم با اخلاص و تدبیر و فعالیت های ارزشمند مجموعه همکاران محترم خبرگزاری ایسنا سمنان با مجموعه عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان که بی تردید موجب ارتقاء سطح آگاهی بخشی در جامعه است کمال تقدیر و تشکر را داریم.

وی با اشاره به وقایع اخیر در کشور، وجود امنیت را لازمه پیشرفت هر کشور ارزیابی کرد و گفت: نظام برای شنیدن حرف حساب آماده است.

رئیس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه نیروی انتظامی از نقد و نظر استقبال می‌کند تصریح کرد: نیروهای انتظامی از خود مردم هستند، اگر چنانچه تخلفی از سوی نیروهای انتظامی نیز رخ دهد عقیدتی و سیاسی و حفاظت نیروی انتظامی با آنها برخورد می‌کند.

حجت‌الاسلام نوروزپور با بیان اینکه پلیس خود را حافظ جان و مال مردم می‌داند گفت: حضور پلیس در همه جا اطمینان‌بخش و آرامش‌بخش است و همین که مردم آژیر و چراغ خودروی پلیس را می‌بینند احساس آرامش و امنیت می‌کنند.

رئیس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان بر ضرورت حمایت مردم از نیروی انتظامی تاکید و تصریح کرد: هر وقت مردم از مجری قانون حمایت بیشتری کردند، شرایط به مراتب بهتر شده است.

وی خواستار حمایت بیشتر مردم از حافظان نظم و امنیت شد و گفت: اگر چنانچه تخلفی هم وجود داشته باشد و مردم آن را به مسوولان گوشزد کنند حتما با جدیت پیگیری می‌شود.

کلید واژه ها: عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی نیروی انتظامی استان سمنان سمنان جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی


نظر شما :