با مشارکت جهاددانشگاهی و اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان انجام شد؛

گشایش نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی و تولیدات مشاغل خانگی در سمنان

۲۵ آبان ۱۴۰۱ | ۱۶:۱۵ کد : ۵۰۶۹۲ عمومی تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: سومین نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی و تولیدات مشاغل خانگی با مشارکت جهاددانشگاهی و اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان در سالن ورزشی غدیر سمنان گشایش یافت.
گشایش نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی و تولیدات مشاغل خانگی در سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد افزود: در این نمایشگاه که به کارفرمایی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان و با مشارکت جهاددانشگاهی استان سمنان برگزار می شود، قریب به 150 هنرمند صنایع دستی و مشاغل خانگی از 11 استان کشور حضور دارند.

 وی ادامه داد: هنرمندانی از استان های تهران، البرز، قزوین، قم، خراسان شمالی، مازندران، گلستان، کرمانشاه، کهکیلویه و بویر احمد، آذربایجان شرقی و سمنان در بیش از 120 غرفه به نمایش و فروش محصولات صنایع دستی و مشاغل خانگی می پردازند.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: این نمایشگاه که عصر دیروز 24 آبان ماه با حضور استاندار سمنان،  و جمعی از مسوولین استان افتتاح شد تا جمعه شب 27 آبان ماه از ساعت 15 لغایت 22 در سالن ورزشی غدیر سمنان برای بازدید علاقه مندان دایر خواهد بود.

منصفی راد افزود: علاوه بر هنرمندان استان سمنان و 10 استان ذکر شده، پیشرانان فعال در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان سمنان که با همکاری وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و جهاددانشگاهی برگزار می شود، در نمایشگاه منطقه ای  صنایع دستی استان سمنان مشارکت دارند.

کلید واژه ها: استان سمنان سمنان جهاددانشگاهی استان سمنان جهاددانشگاهی مشاغل خانگی جهاددانشگاهی سمنان نمایشگاه


نظر شما :