از سوی مرکز افکار سنجی جهاددانشگاهی استان سمنان بررسی شد؛

رضایت ۶۵درصدی بازدیدکنندگان از نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی در سمنان

۳۰ آبان ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۹ کد : ۵۰۸۵۵ عمومی تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: در نظرسنجی که از سوی مرکز افکار سنجی جهاددانشگاهی سمنان از بازدیدکنندگان نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی در سمنان انجام شد، به طور میانگین ۹۵ درصد از بازدیدکنندگان، از نمایشگاه رضایت کامل داشتند.
رضایت ۶۵درصدی بازدیدکنندگان از نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی در سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد افزود: این نظرسنجی در بخش های مختلف و سوالات متعدد در بازه زمانی 4 روز برگزاری نمایشگاه از بین مراجعان و بازدیدکنندگان انجام شده است.

وی ادامه داد: 80درصد از پاسخگویان از ساعت کاری نمایشگاه، 75درصد از پاسخگویان از مکان و فضای نمایشگاه رضایت داشتند، همچنین72 درصد از پاسخگویان وضعیت حجاب و عفاف در نمایشگاه را مناسب ارزیابی کردند.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان با بیان اینکه72 درصد از پاسخگویان از کیفیت محصولات ارائه شده در نمایشگاه رضایت داشتند گفت:  قریب به 74 درصد از پاسخگویان اذعان داشتند که برپایی نمایشگاه هایی از این نوع در تبلیغ و ترویج خرید کالای ایرانی موثر است.

منصفی راد تأکید کرد: 74درصد از پاسخگویان از نحوه برخورد مسئولین و عوامل اجرایی برگزاری نمایشگاه  و 91 درصد  نیز از برخورد غرفه داران رضایت داشتند.

 وی رضایت بازدیدکنندگان از نحوه اطلاع رسانی در خصوص برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و مدت زمان برگزاری نمایشگاه را به ترتیب  51 و 47 درصد عنوان کرد.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان اذعان داشت: با بررسی نتایج نظرسنجی، 41 درصد از پاسخگویان نیز اذعان داشتند که محصولات نمایشگاه نو و جدید بوده است.

کلید واژه ها: نمایشگاه جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی استان سمنان جهاددانشگاهی سمنان استان سمنان سمنان صنایع دستی


نظر شما :