در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام شد؛

بررسی ایجاد مرکز نوآوری به نژاد دامی و تجهیز مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان سمنان

۲۹ آذر ۱۴۰۱ | ۰۹:۴۶ کد : ۵۱۸۵۲ عمومی تاپ خبر پژوهشی و فناوری
نشست مشترک نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه، رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان و فرماندار شهرستان مهدیشهر با دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار شد.
بررسی ایجاد مرکز نوآوری به نژاد دامی و تجهیز مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، در این نشست مشترک ایجاد مرکز نوآوری به نژاد دام سبک و تجهیز مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان سمنان در شهرستان مهدیشهر مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر امیر علی حمیدیه، دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری سلول های بنیادی معاونت علمی فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با تأکید بر حمایت از طرح های علمی و فناورانه از موافقت این مستاد با راه اندازی مرکز نوآوری به نژاد دامی سبک جهاددانشگاهی استان سمنان و آمادگی برای همکاری و حمایت در جهت تجهیز مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان سمنان خبر داد.

علی منصفی راد، رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان نیز با ارائه گزارشی از طرح ها و پروژه های فناورانه این نهاد گفت: پروژه مرکز به نژاد دام سبک جهاددانشگاهی استان سمنان و دو محصول فناورانه تولید شده در جهاددانشگاهی استان سمنان در دور دوم سفر رئیس جمهور به استان سمنان افتتاح و رونمایی می شوند.

در این نشست مقرر شد، پروپازال دو طرح مرکز نوآوری به نژاد دام سبک و مرکز درمان ناباروری از سوی جهاددانشگاهی استان سمنان تهیه و به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ارسال شود.

کلید واژه ها: استان سمنان سمنان جهاددانشگاهی استان سمنان جهاددانشگاهی مرکز نوآوری رویان درمان ناباروری مرکز درمان ناباروری


نظر شما :