ارائه دستاوردهای علمی و فناوری جهاددانشگاهی سمنان در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان سمنان با عنوان نمایشگاه دستاوردها، توانمندی های و تولیدات استان سمنان با حضور استاندار سمنان گشایش یافت و مهمترین و شاخص ترین دستاوردهای علمی و فناوری جهاددانشگاهی سمنان در این نمایشگاه ارائه شد.
ارائه دستاوردهای علمی و فناوری جهاددانشگاهی سمنان در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان سمنان با عنوان دستاوردها، توانمندی ها و تولیدات استان سمنان با حضور استاندار سمنان، معاونین استاندار، فرماندار و جمعی از مسوولین و مدیران و تولید کنندگان استان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی سمنان افتتاح شد.

این نمایشگاه در 116 غرفه شامل معرفی دستاوردهای دولت توسط دستگاه های اجرایی استان و 55 غرفه نیز مربوط به غرفه های فروش و برند ها و واحدهای صنعتی و تولیدی که در استان سمنان فعالیت دارند و از جمله تولیدات و صنایع داخل استان است و تا روز پنجشنبه هفته جاری دایر خواهد بود.

دستگاه های اجرایی استان سمنان در قالب 14 کار گروه ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان سمنان شامل، کارگروه های دانشگاهیان علم و فناوری، اقتصادی، فرهنگ و هنر، تعاون و کار و رفاه اجتماعی، بهداشت و درمان، ایثار و شهادت، دانش آموزی و فرهنگیان، بهداشت و درمان، صنعت آب و برق و انرژی، طلاب و روحانیون، تشکل های مردمی و سمن ها، ورزش و جوانان و... در این نمایشگاه به ارائه دستاوردها می پردازند.

جهاددانشگاهی استان سمنان نیز به عنوان عضو کارگروه دانشگاهیان، علم و فناوری در کنار سایر مراکز علمی، آموزشی، پژوهشی و فناوری از جمله دانشگاه سمنان، پارک علم و فناوری استان، بنیاد نخبگان استان، دانشگاه فرهنگیان، مراکز رشد واحدهای فناور و... در این نمایشگاه به ارائه دستاوردها و توانمندی های برجسته و شاخص علمی، پژوهشی و فناوری می پردازد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی نمایشگاه دستاوردها


نظر شما :