دانشگاه فرهنگیان قهرمان مسابقات مناظره دانشجویان استان سمنان شد

۱۴ دی ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۲ کد : ۵۲۳۵۳ عمومی تاپ خبر فرهنگی
مرحله استانی یازدهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران در استان سمنان پیش از ظهر امروز با برگزاری دوره نهایی این دوره از مسابقات به کار خود پایان داد.
دانشگاه فرهنگیان قهرمان مسابقات مناظره دانشجویان استان سمنان شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، مناظره نهایی این دوره از مسابقات با حضور دو تیم ذهن برتر از دانشگاه فرهنگیان سمنان و تیم حاج حسن شاطری از دانشگاه آزاد سمنان برگزار شد و تیم دانشگاه فرهنگیان سمنان با پیروزی در این مناظره، توانست مقام اول این دوره از مسابقات را کسب کند.

مرحله استانی یازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان سمنان از هفته گذشته با حضور 13 تیم و به میزبانی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان آغاز شده بود، در این دوره از مسابقات 13 تیم از دانشگاه های فرهنگیان سمنان، دانشگاه علوم پزشکی سمنان، دانشگاه آزاد سمنان، مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان، مرکز علمی کاربردی شهرداری بیارجمند و مرکز علمی کاربردی روستا به رقابت پرداختند.

در آخرین روز این مسابقات که با حضور رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان و معاون مدیرکل دفتر سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان برگزار شد، تیم ذهن برتر از دانشگاه فرهنگیان سمنان مقام اول یازدهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان استان سمنان را کسب کرد، و به عنوان نماینده استان سمنان جواز حضور در مسابقات منطقه ای یازدهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران را به دست آورد.

کلید واژه ها: سمنان استان سمنان دانشگاه فرهنگیان سمنان دانشگاه دانشگاه فرهنگیان جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی استان سمنان مناظره مناظره دانشجویان دانشجو


نظر شما :