همزمان با فرارسیدن روز زن انجام شد؛

تجلیل از بانوان جهادگر جهاددانشگاهی استان سمنان

۲۱ دی ۱۴۰۱ | ۱۰:۳۷ کد : ۵۲۵۹۷ عمومی تاپ خبر
صبح امروز ۲۱ دیماه و همزمان با فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز بزرگداشت مقام زن و مادر، از بانوان جهادگر جهاددانشگاهی استان سمنان تجلیل شد.
تجلیل از بانوان جهادگر جهاددانشگاهی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان در مراسمی با حضور رئیس، معاونین، مدیران و کارکنان جهاددانشگاهی استان سمنان، با اهداء لوح سپاس و هدایا، از 14 نفر از بانوان شاغل در مجموعه جهاددانشگاهی استان سمنان تجلیل شد.

در لوحی که از سوی علی منصفی راد، رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان به بانوان جهادگر اهدا شده است ضمن تبریک به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن، آمده است: این روز مبارک بهانه ای است تا از مقام نورانی زن تجلیل شود.

در ادامه آمده است: خرسندیم که شما بانوی جهادگر و فرهیخته با حضور خود در این مجموعه به توسعه و بهبود فعالیت های این نهاد کمک نموده و اکنون با فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) فرصت را غنیمت شمرده تا به پاس خدمات تان قدردان زحمات شما باشیم.

همچنین در لوح جداگانه ای ضمن تبریک و آرزوی توفیق در تمامی عرصه های زندگی، از همراهی ارزنده تعدادی از مادران و همسران همکاران جهادگر شاغل در جهاددانشگاهی استان سمنان تقدیر شد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی استان سمنان استان سمنان سمنان جهاددانشگاهی سمنان روز زن


نظر شما :