در نشست رئیس جهاددانشگاهی سمنان با خیرین سلامت تأکید شد؛

تسریع در ارائه خدمات پزشکی تخصصی با همکاری خیرین سلامت در سمنان

۱۷ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۹ کد : ۵۳۴۷۴ عمومی تاپ خبر پژوهشی و فناوری
تسریع در ارائه خدمات پزشکی تخصصی با همکاری خیرین سلامت در سمنان

نشست بررسی همکاری جهاددانشگاهی استان سمنان و خیرین سلامت جهت تهیه ساختمان درمانگاه تخصصی دیابت و ترمیم زخم در سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد در این نشست که با خانواده یکی از خیرین بزرگ شهر سمنان برگزار شد، گفت: با همکاری، حمایت و پشتیبانی خیرین حوزه سلامت و همچنین نظر مثبت، مساعد و همکاری دانشگاه علوم پزشکی سمنان انشاءالله بتوانیم ساختمان مناسبی برای راه اندازی درمانگاه تخصصی دیابت در سمنان تهیه و فراهم کنیم.

وی افزود: جهاددانشگاهی سمنان آمادگی دارد برای تسریع در ارائه خدمات پزشکی تخصصی در حوزه دیابت، ترمیم زخم، غربالگری سرطان پستان، درمان ناباروری و... از ظرفیت و همکاری خیرین حوزه سلامت و نگاه مثبت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی استفاده کند.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: در همین راستا برای تهیه ساختمان درمانگاه تخصصی دیابت در سمنان با یکی از خیرین خوشنام شهر سمنان توافقات اولیه انجام شده است و انشاءالله مردم استان به زودی می توانند از خدمات این درمانگاه در حوزه دیابت و ترمیم زخم استفاده کنند.

منصفی راد یادآور شد: اواخر دی ماه گذشته موافقت اصولی تأسیس درمانگاه تخصصی دیابت و درمان زخم جهاددانشگاهی استان سمنان، با هدف پیشگیری و درمان دیابت صادر شده است، زمینه فعالیت آن شامل ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی همه جانبه در حوزه  دیابت و با نگاه ویژه به درمان زخم پای دیابتی و انواع زخم های مزمن است.

وی ادامه داد: رویکرد این مرکز ارائه درمان مناسب و مؤثر، تلاش در جهت تسریع روند بهبود زخم و حفظ اندام که یکی از معضلات بیماری دیابت است خواهد بود، و فعالیت اصلی این درمانگاه در حوزه درمان دیابت، نیز شامل خدمات عمومی و خدمات تخصصی در حوزه دیابت، حوزه درمان انواع زخم ها، خدمات عمومی و خدمات تخصصی در حوزه زخم است.

وی اضافه کرد: این مرکز با تکیه بر انجام درمان های نوین برای بهبود انواع زخم های مزمن خدمات تخصصی و فوق تخصصی ارائه خواهد داد تا بتواند با یاری خدا گام مهمی در کاهش آلام بیمارانی که  از انواع زخم های مزمن رنج می برند برداشته و به ارتقاء سطح زندگی این عزیزان و همچنین تسریع روند بهبودی  کامل، بدون از دست رفتن عملکرد اجتماعی بیماران مذکور کمک شایان ذکری ارائه دهد.

کلید واژه ها: ترمیم زخم زخم مزمن استان سمنان جهاددانشگاهی استان سمنان درمانگاه تخصصی درمانگاه دیابت دیابت جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی سمنان


نظر شما :