توسط جهاددانشگاهی استان سمنان انجام می شود؛

برگزاری دوره آموزش تخصصی ویژه شاغلین صنایع دستی استان سمنان

۱۵ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۳:۳۶ کد : ۵۵۵۰۷ آموزشی عمومی تاپ خبر
دوره آموزش تخصصی ویژه شاغلین صنایع دستی با همکاری جهاددانشگاهی و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان برگزار می شود.
برگزاری دوره آموزش تخصصی ویژه شاغلین صنایع دستی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، در قالب این توافق نامه همکاری، دوره های آموزش تخصصی شامل دوره تخصصی بازاریابی و فروش و دوره تخصصی بسته بندی کالا در سطح استان سمنان ویژه شاغلین صنایع دستی توسط معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان و با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برگزار می شود.

تعداد 60 نفر از شاغلین و صنعتگران حوزه صنایع دستی در شهرستان های سمنان، مهدیشهر، سرخه، گرمسار، آرادان، دامغان، شاهرود و میامی در این دوره های آموزش تخصصی شرکت می کنند، گفتنی است این دوره های آموزشی روزهای 6 و 7 اردیبهشت ماه در شهرستان های سمنان و شاهرود برگزار می شود.

استان سمنان دارای بیش از چهار هزار و ۵۰۰ هنرمند صنایع‌دستی است و این افراد در ۵۲ رشته صنایع‌دستی از جمله سفال و سرامیک، گلیم‌بافی، منبت و معرق چوب، گوهر تراشی، زیورآلات سنتی، چاپ قلمکار، نساجی سنتی، سوزن‌دوزی سنتی، نمدمالی، قلم‌زنی، و حوله‌بافی، مشغول فعالیت هستند.

کلید واژه ها: صنایع دستی استان سمنان سمنان دوره آموزشی صنایع دستی جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی استان سمنان


نظر شما :