انتصاب رئیس جهاددانشگاهی سمنان به عنوان مسئول ستاد علمی رویداد جایزه ملی جمعیت در استان سمنان

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۵:۱۴ کد : ۵۶۳۸۸ عمومی تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان به عنوان مسئول ستاد علمی رویداد استانی جایزه ملی جمعیت در استان سمنان منصوب شد.
انتصاب رئیس جهاددانشگاهی سمنان به عنوان مسئول ستاد علمی رویداد جایزه ملی جمعیت در استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، طی حکمی از سوی استاندار سمنان و رئیس ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، علی منصفی راد، به عنوان مسئول ستاد علمی نخستین رویداد استانی جایزه ملی جمعیت استان سمنان منصوب شد.

در حکم استاندار سمنان خطاب به رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان آمده است: با عنایت به برگزاری نخستین رویداد علمی، فرهنگی و اجتماعی استانی و ملی در حوزه جمعیت و اهداء جایزه جوانی جمعیت در اردیبهشت ماه سال 1402، به استناد ماده 19 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و دستورالعمل و شرح وظایف ابلاغی، به موجب این ابلاغ، جنابعالی را به عنوان مسئول ستاد علمی منصوب می نمایم.

سید محمد رضا هاشمی در ادامه آورده است: امید است با اتکال به خداوند منان، تحت توجهات حضرت ولیعصر(عج) و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و با اهتمام به برنامه های تحول دولت مردمی در حوزه بانوان و خانواده، فرزندآوری و وظایف و اختیارات شورای مذکور، در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.

کلید واژه ها: جوانی جمعیت سمنان استان سمنان استانداری سمنان استاندار سمنان جهاددانشگاهی سمنان جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی استان سمنان


نظر شما :